وضعیت منابع انسانی در کسب‌و‌کارهای کوچک در ایالات متحده + اینفوگرافیک

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

طبق تعریف انستیتو مدیریت کسب‌وکارهای کوچک ایالات‌متحده آمریکا (SBA)، کسب‌وکار کوچک، سازمانی است که کمتر از 500 نفر کارمند داشته باشد. در ادامه به چند نکته جالب در مورد وضعیت فعالیت اقتصادی و اشتغال در این دسته ازکسب‌و‌کارها در ایالات‌متحده می‌پردازیم:

• بیش از 50 درصد شاغلین ایالات‌متحده در این دسته مشغول به فعالیت هستند؛ یعنی چیزی حدود 120 میلیون نفر.

• 63 درصد مشاغل جدید ایجادشده بین سال‌های 2009 تا 2012، توسط این بخش ایجادشده است که بیانگر اهمیت بسیار بالای این دسته از مشاغل در اقتصاد ایالات‌متحده است.

• بین سال‌های 2004 تا 2010، کسب‌وکارهای خرد (کسب‌وکارهای با تعداد کارمندان 1 تا 4 نفر) 5.5 میلیون نفر را استخدام کرده‌اند، درحالی‌که در همین دوره در کسب‌وکارهای با بیش از 500 کارمند، 1.8 میلیون نفر کارشان را از دست دادند.

• یکی از مهم‌ترین چالش‌های کسب‌وکارهای کوچک وقت و هزینه‌ای است که مدیر کسب‌وکار باید صرف مدیریت منابع انسانی کند. هزینه‌های تحمیل‌شده از سوی استخدام‌های غلط به‌تنهایی دلیل شکست 30 درصد کسب‌وکارهای کوچک هستند.

• تخمین زده شده که در پایان سال 2015 بیش‌از 1.7 میلیون نفر در ایلات متحده به‌صورت مجازی مشغول به کار بوده‌اند. با توجه اهمیت روزافزون کارهای مجازی و بدون نیاز به حضور در دفتر کار، گرایش بیشتر به وسیله‌های موبایل و همراه و مدیریت ساده‌تر ارتباط با کارکنان مجازی از طریق این دستگاه‌ها نسبت به کامپیوترهای شخصی، در آینده نزدیک بیشتر افراد شاغل در مشاغل مجازی از طریق موبایل‌ها با کارفرمایشان در تماس خواهند بود.

small-business-infographic

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0