مهمان طهران ، کمپین نوروزی شهرداری تهران

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

معمولاً عیدها و تعطیلات سال نو در دنیا فرصت مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌هاست که با کمپین‌های مختلف با مشتریان و مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند.
در ایران نیز این امر تا حدودی با برگزاری کمپین‌های تخفیفات نوروزی و در بسیاری از موارد با تبریک و شادباش از طریق تبلیغات رسانه‌ای و تبلیغات محیطی انجام می‌گردد ولی کمتر دیده شده است که برنامه‌ریزی برای این کمپین‌ها بصورت مشارکتی باشد.
عمدتاً با تعطیلات عید نوروز در ایران، شرکت‌ها نیز کاملاً تعطیل می‌شوند و تنها از سرِ وظیفه برخی از تبلیغاتِ خود را حفظ می‌کنند و حتی برخی سازمان‌ها نیز با توجه به کم مخاطب شدنِ رسانه‌ها، تبلیغات خود را به حالت تعلیق در‌می‌آوردند.

نوروز امسال شهرداری تهران در یک کمپین با هدف مشارکت با شهروندان و از طرفی بازاریابی غیرمستقیم، اقدام به برگزاری یک جشنواره عکاسی و فیلمبرداری کرده است.
در این کمپین شهرداری مخاطبین را تشویق به ثبت عکس و فیلم از مکان‌های تفریحی و فرهنگی با حال‌و‌هوای نوروزی کرده است. شهرداری در این جشنواره با عنوان «میهمان طهران» با مشارکت شهروندان، بسیار هوشمندانه و غیرمستقیم توانمندی، کارآمدی و خدمت‌گزاری شهرداری را به مخاطبین معرفی می‌کند.
mihman-tehran
شهرداری کمپین مهمان طهران را با همکاری شبکه‌های اجتماعی ایرانی آپارات و لنزور با هشتگ #MTFest93 از 27 اسفندماه 92 لغایت 27 فروردین 1393 برگزار می‌کند که در آخر در دو بخشِ داوری مردمی و هیئات داوران به برگزیدگان جایزه اهدا می‌کند.
mehman-tehran

تیزر معرفی جشنواه فیلم و عکس مهمان طهران

بیشتر بخوانید:  هفته‌ای که با روبان آبی سال شد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0