مک‌دونالد در ایران شعبه می‌زند McDonalds

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مک‌دونالد McDonalds بزرگترین رستوران زنجیره‌ای جهان با بیش از ۳۵٬۰۰۰ شعبه در ۱۱۹ کشور، روزانه به ۶۴ میلیون مشتری سرویس می‌دهد.
مک‌دونالد در خاورمیانه بسیار فعال است و در تمامی کشورهای حوزه خلیج فارس شعبه دارد اما تا کنون نتوانسته است در بزرگترین بازار منطقه خاورمیانه، یعنی ایران، حضور داشته باشد.
به نظر می‌رسد پس از توافق هسته‌ای صورت گرفته بین ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک، امیدها برای حضور برندهای معتبر خارجی در ایران قوت فراوانی گرفته است و مک‌دونالد نیز بخشی از این برندها محسوب می شود که دارد خود را برای حضور در ایران آماده می‌کند.
mcdonalds-iran-2
هرچند هنوز تاریخ قطعی حضور رستوران‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد در ایران اعلام نشده است اما فرم دریافت نمایندگی فرنچایز مک‌دونالد در سایت قرار گرفته است.
mcdonalds-iran
البته همچون اکثر برندهای معتبر، مک‌دونالد شرایطی را برای اولویت قرار دادن نمایندگی در نظر گرفته است که برخی از آنها عبارت است از تجربه تجاری در بازار، سابقه موفقیت، توانایی اتمام دوره آموزشی ۹ ماهه، آمادگی کامل برای اختصاص زمان کامل برای کسب و کار مک دونالد، سابقه خرده فروشی، دانش بازار املاک و سرمایه کافی برای انجام کار.

هرچند علت عدم اعلام زمان دقیق افتتاح شعب مک‌دونالد در ایران به‌علت معلوم نبودن زمان دقیق لغو تحریم‌هاست اما نباید فراموش کرد که مک‌دونالد برای حضور در ایران باید با قوانین و شرایطی که توسط سازمان‌های داخلی اعلام می‌شود هماهنگ شود.

به‌هرحال باید زنگ خطر را برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای فست‌فود به صدا در آورد چرا که قاتل زنجیره‌ای در راه ایران است!

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  روش ساخت صفحه در ویکی پدیا و همه رازهای ویکی‌ پدیا که تا به حال نمی‌دانستید