بستن
بازاریابی

میز های پخش کننده موسیقی در کی اف سی KFC

kentucky-fried-chickenkfc-sound-bite-interactive-record-table-600-49595

اگر شما یک رستوران داشته باشید، برای اینکه محیط رستوران شما مکانی جذاب برای جوانان باشد و باعث شود که مراجعه کنندگان از تجربیات خوب خود بصورت کلامی با دیگران صحبت کنند، چه راهکاری را پیشنهاد می‌کنید؟

رستوران زنجیره‌ای کی اف سی KFC نیز از مورد بالا جدا نیست و هرچقدر هم رستوران‌ شما معروف‌ باشد باز هم برای جذب مشتری نیاز به نوآوری و خلاقیت دارید.
کی اف سی برای تارگت گروپ جوانان Urban Youth Market دست به تحقیقات زده و دریافته است که این قشر از مخاطبین عاشق موسیقی هستند و به همین منظور در کمپین Sound Bite میزهای رستوران را تبدیل به دستگاه پخش موسیقی کرده است.
129572329-830x467

میزهای رستوران کی اف سی این قابلیت را پیدا کرده‌اند که مخاطبین بدون نیاز به هدفون و تنها از طریق قرار دادن دست خود روی میز به موسیقی گوش دهند!
تکنولوژی به‌کار رفته در میزهای کی اف سی از طریق ارتعاش، موسیقی را به آرنج مخاطب انتقال می‌دهد و کافیست مخاطب کف دست خو را روی گوش خود قرار دهد تا به موسیقی گوش دهد.

در نتیجه این اتفاق جذابیت زیادی بین مشتریان ایجاد کرد و علاوه بر مشتریان هدف  باعث وایرال شدن عمومی این کمپین شده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing یا بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی الکترونیک به نوعی از بازاریابی گفته
هنگامی که برای فعالیت دیجیتال مارکتینگ خود تصمیم به راه‌اندازی یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ می‌گیرد
در حقیقت علت اینکه در اکثر مواقع محتوا وایرال ‌نمی‌شود بسیار ساده است، کافیست آمار
برچسب : KFCSound Biteبازاریابی رستورانتارگت گروپرستوران زنجیره‌اییرستوران کی اف سیمشتریان هدفنوآوری و خلاقیتوایرال ویدئو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شرکت هواپیمایی جت بلو JetBlue یکی از خطوط هواپیمایی ارزان…