نمایشگاه دکوراسیون و مبلمان اداری بدون حضور بزرگان

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سومین سال جدائی یک نمایشگاه دیگر نه تنها از کیفیت آن کاسته بود، جالب اینکه نمایشگاه دکوراسیون و مبلمان اداری سال 92 با نمایشگاه متالوژی همزمان برگزار شد و در عوض نمایشگاه‌های مبلمان خانگی، دکوراسیون و معماری داخلی در تاریخ‌های جداگانه برگزار می‌شوند.
fair
وقتی اسم از مبلمان و دکوراسیون اداری به میان می آید، برندهایی مانند جلیس، سیماچوب، نیلپر، سهلان، رادسیستم، نماچوب و برخی دیگر در ذهن تداعی می‌شوند که در نمایشگاه 4 سالنی امسال خبری از رادسیستم و سیماچوب نبود و حتی با توجه به بنرهای متعدد و بزرگ جلیس (صنایع جهان چیدمان) وقتی محل استقرار جلیس را می‌یافتید، غرفه‌ای 40 متری و کاملاً بسته نمایان می‌شد که دیواره‌های آن با بنری با نام شرکت مذکور پوشیده شده بود، گویا جلیس بدون هیچ میزبانی، فقط رفع تکلیف کرده بود، مانند مغازه‌ای که در اوج زمان مراجعه مشتریان، چراغ‌های مغازه را روشن گذاشته و کرکره را پایین کشیده باشد!

معمولاً عدم حضور شرکت‌های بزرگ در نمایشگاه‌های این‌چنینی دلایل مالی ندارد، یا اعلام اعتراض به برگزارکنندگان است و یا عدم‌اعتقاد به بازخورد مناسب و برگشت سرمایه نسبت به حضور در نمایشگاه.
ولی حضور جلیس بدین شکلِ نامتعارف، بیشتر ذهن را به این سو هدایت می‌کند که جلیس از انتفاع حضور در نمایشگاه مردد بوده است.
البته بعد از برگزاری نمایشگاه و عدم استقبال مناسب از آن، شاید در حال حاضر شرکت‌هایی که حضور نداشتند کاملاً از تصمیمشان راضی باشند زیرا تنها چیزی که می‌توانست قابل توجه باشد مربوط به دو شرکت کاری‌نو و دهکده هنری لی‌نو بود.
banner
شبکه توزیع مبلمان اداری فرام و فروشگاه اینترنتی khooger.com از جمله نکات بارز و ارزنده این نمایشگاه بودند که با ابتکار خود، ضعف صنعتگران در کارهای نوین را پوشانده بودند.
شرکت فرام با طرحی جالب و برخورداری عاملیت برندهای معروفی مانند نیلپر، جلیس، لیو، جوانه و … اقدام به توزیع گسترده کالاهای برندهای تحت پوشش خود می‌کند و شرکت اکتیران نیز با فروشگاه اینترنتی، مصرف کننده نهایی را هدف گرفته است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0