نوشیدنی هینکن و اعتماد به نفس کاذب: شما راننده رالی نیستید

نوشیدنی هینکن

کمپین تبلیغاتی کاملا جدید نوشیدنی هینکن تحت عنوان «وقتی می‌خواهی رانندگی کنی، هرگز مشروب ننوش» به مساله رایج اعتماد به نفس بیش از حد در افراد هنگام نوشیدن مشروبات الکلی می‌پردازد.

مطالعه بیشتر: وایرال مارکتینگ یک برند نوشیدنی در فرودگاه

تحقیقات و مطالعات اخیرا نشان داد که 81 درصد از مردم وقتی مشروب الکلی می‌نوشند اعتماد به نفسشان بیش از حد بالا رفته و با خود فکر می‌کنند که رانندگی‌شان بهتر از چیزی است که واقعیت دارد. بعضی از بزرگ ترین رانندگان جهان از دنیای فرمول یک می‌آیند. در ادامه دقیقا در لحظه ای که احساس می‌کنید یکی از آن‌ها هستید، نباید رانندگی کنید و باید راهی جایگزین برای رسیدن به خانه بیابید. برند نوشیدنی هینکن به کمک چند چهره آشنا از دنیای فرمول یک به موضوع جدی نوشیدن مسئولانه مشروبات الکلی به شیوه ای جذاب و سرگرم کننده می‌پردازد.

کمپین تبلیغاتی هینکن

در این کمپین تبلیغاتی راننده مسابقات «مک لارن» یعنی «دنیل ریکاردو»، راننده مسابقات «اوراکل ردبول» یعنی «سرخیو پرز» و سفیر مسابقات اتومبیلرانی «سری دبلیو» و راننده رالی یعنی «نائومی شیف» حضور دارند. در قالب این کمپین تبلیغاتی به نظر می‌رسد که یک سری افراد معمولی در کنار لذت بردن از یک شب سرگرم کننده و همنشینی با دوستان خود، بسیار خلاقانه به بحث و تبادل نظر درباره این موضوع می‌پردازند که چگونه بعد از نوشیدن مشروب الکلی ممکن است با خود فکر کنند که مثل تمام افراد حرفه ای فعال در عرصه اتومبیلرانی، راننده ای عالی و تمام عیار به شمار می‌روند. با این حال، در پایان شب، کاراکتر‌های کمپین تبلیغاتی به وضعیت عادی بازگشته و می‌بینیم که انتخاب درستی کرده و تصمیم می‌گیرند پس از نوشیدن مشروبات الکلی هینکن رانندگی نکنند. در عوض آن‌ها سوار تاکسی شده و به خانه بر می‌گردند. در این راستا و در شبکه‌های اجتماعی کمپین تبلیغاتی فوق با استفاده از فناوری نوآورانه «دیپ فیک»، در روز‌های آخر هفته در مسابقات میامی با هدف دستیابی به 1 میلیارد نفر در همه جای دنیا و به منظور انتقال این پیام مهم به مخاطبان اجرا و راه اندازی خواهد شد.

منبع: www.bestadsontv.com