بازاریابی دیجیتال digital marketing در قالب چند نکته ارزشمند

دیجیتال مارکتینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

Goldie Chan بنیان گذار آژانس بازاریابی دیجیتال  Warm robots

Goldie Chan یکی از بهترین سازندگان ویدیو در لینکدین و همچنین متخصص برندینگ و شبکه های اجتماعی Social Media بوده و در عین حال بنیان گذار شرکت بازاریابی دیجیتال Warm robots است که به تولید محتوای خلاقانه برای کمپانی‌ها و استارتاپ‌های B2B و B2C می‌پردازد.

دیجیتال مارکتینگ

“ایجاد یک برند شخصی موفق در کنار تعیین استراتژی مارکتینگ معنا پیدا می‌کند. من به شما این سه نکته را پیشنهاد می‌کنم:”

  1. یک پلتفرم را انتخاب کرده و سعی کنید آن را تصاحب کنید. چه یک صفحه عکاسی طبیعت در اینستاگرام داشته باشید یا یک اکانت انتقادی در توییتر، تلاش کنید تا برندتان را شخصی سازی کرده و خلاقیت و مهارت‌های خود را به سایرین نشان دهید. موضوعی را انتخاب کنید که خودتان نیز علاقه زیادی به آن دارید، زیرا برندتان هرگز از شما جدا نخواهد بود.
  2. بیشتر یاد بگیرید. دائم کتاب بخوانید، به پادکست گوش بدهید و در جلسات مرتبط با موضوع کاری خود شرکت کنید. این کار باعث می‌شود نه تنها تبدیل به یک شخص موفق شوید، بلکه ارتباطات زیادی نیز به دست خواهید آورد.
  3. شرکت در مصاحبه‌ها و پادکست‌ها را با روی باز پذیرا شوید. حتی اگر به نظرتان گاهی این کار وقت زیادی از شما می‌گیرد، باز هم دائما با نشریات باکیفیت در ارتباط باشید، زیرا با این کار به شهرت هرچه بیشتر خود کمک می‌کنید و مشتریان احتمالی و کسانی که قصد همکاری با شما را دارند با فعالیت‌های شما آشنا می‌شوند. اگر هنوز کسی قصد مصاحبه یا نوشتن خبر در مورد شما را ندارد، خودتان داوطلب شوید و از نشریات و پادکست‌های محلی بخواهید تا با شما صحبت کنند.
بیشتر بخوانید:  هزینه تبلیغات در سال 2018 در آمریکا از مرز 200 میلیارد دلار می گذرد!

Rachel Martin مدیر واحد بازاریابی دیجیتال و تبلیغات در Total Assault

Rachel Martin کار خود را در Total Assault به عنوان مدیر پروژه در بخش موزیک و سرگرمی آغاز کرد. پس از حدود 4 سال به سمت مدیر این واحد ارتقا یافت و در این مدت کمپین‌های خلاقانه بسیار موفقی را اجرا کرد.

دیجیتال مارکتینگ

  1. محتوا Content کلید اصلی بازاریابی دیجیتال Digital Marketing است. فضای اینترنت به قدری وسیع است که دامنه توجه مخاطبان شما دائما از روی شما برداشته می‌شود. بنابراین تولید محتوای باکیفیت و در بازه‌های زمانی منظم برای نگه داشتن مخاطبان ضروری است.
  2. گذاشتن تصویر محصولات در شبکه های اجتماعی کافی نیست. مردم دوست دارند خود شما را هم بشناسند. برای مثال اگر کار شما فروش محصولات آرایشی است، بهتر است مانند اینفلوئنسرها از خودتان و سبک زندگیتان نیز تصاویری به اشتراک بگذارید تا مخاطبتان به شما اعتماد کند. اگر یک کمپانی محصولات آرایشی دارید، باز هم تنها به گذاشتن عکس محصولات اکتفا نکنید و از پشت صحنه‌ها و کار روزمره کارمندان نیز پست‌هایی منتشر کنید.
  3. وقتی با یک شرکت بازاریابی دیجیتال برای کارتان همکاری می‌کنید، باید خودتان نیز دائم پیگیر فعالیت‌های آن شرکت بوده و محتوای خوب در اختیار آن‌ها قرار دهید. همیشه در دسترس باشید و جلسات هفتگی یا ماهانه منظم برگزار کنید تا در جریان تمام امور قرار گرفته و به بهتر شدن کیفیت کارتان کمک کنید.
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0