بستن

نیتیو ادز Native Ads بر بام تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۱۷ قرار گرفت

change_in_number_of_advertisers_by_ad_format

در یک سال گذشته تبلیغات دیجیتال سهم قابل توجهی از بودجه دیجیتال مارکتینگ را از آن خود کرده است. سهم سال به سال فضاهای مختلف برای تبلیغات دیجیتال در حال تغییر است و هر سال یک فضا بیشترین سهم تبلیغات دیجیتال را از آن خود می‌کند. در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ نیتیو ادز یا تبلیغات همسان برنده ابزارهای تبلیغاتی در فضای دیجیتال است. براساس آمار به دست از موسسه Mediaradar بیش‌از ۷۴ درصد تبلیغات دیجیتال به نیتیو ادز منتقل شده است و تبلیغ‌کنندگان ترجیح میدهند از این فضای تبلیغاتی در فضای دیجیتال استفاده کنند.

در مقام بعدی تبلیغات از طریق ایمیل نزدیک به ۲۸ درصد و تبلیغات در موبایل ۸ درصد از حجم تبلیغات را برای تبلیغات‌کنندگان نسبت به سال گذشته در بر گرفته‌اند.

اما تبلیغات برنامه‌ریزی شده یا Programmatic Advertising با ۱۲ درصد رشد منفی بیشترین افت را در بین ابزارهای تبلیغاتی دارد.

آمار نیتیو ادز
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
پروکتر اند گمبل Procter & Gamble معروف به P&G صاحب مطرح‌ترین برندهای جهان از قبیل
اصلا اغراق نیست اگر بگوییم؛ تکنولوژی دیجیتال تمام جنبه‌های زندگی ما را تحت تأثیر قرار
امروزه دنیای دیجیتالی درتمامی جنبه های زندگی وکار افراد توسعه پیدا کرده و استفاده از
برچسب : ابزارهای تبلیغاتیبازاریابی دیجیتالتبلیغات بومیتبلیغات نیتیوتبلیغات همساندیجیتال مارکتینگفضای دیجیتالقیمت تبلیغات همساننیتیو ادز
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اگر ترندهای جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ را دنبال می‌کنید…