نینجاهای پاناسونیک در توچال تهران

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی پاناسونیک در ایران با همت شرکت آژند سرویس و با حضور نینجاها در مجتمع تفریحی توچال تهران در آبان 1393 برگزار شد.

با توجه به زادگاه برند پاناسونیک و ماهیت محصولات لوزام شخصی پاناسونیک از جمله كیفیت،‌ دقت و زیبایی، تیزترین تیغه و سریع‌ترین موتور ماشین ریش تراش در دنیا این كمپین با دو رویكرد بصری طراحی شده بود:
در قسمت اول حضور سفیران پاناسونیک با لباس نینجا در بین مخاطبین بود.
نینجاها با پرچم‌های طراحی شده به سبک پرچم‌های سربازان امپراطوری قدیم ژاپن و منقش به لوگوی Panasonic و لوازم شخصی این برند در بین مردم حاضر می‌شدند و با انجام حركات و فرم‌ها‌ی رزمی اقدام به پخش بروشورهای پاناسونیک و آژند سرویس می‌كردند. از طرفی بروشورها نیز با الهام از نوعی سلاحِ پرتابی نینجاها ( شوریكن‌ ) طراحی شده بود و در عین حال تبدیل به بادبزن ( نوعی دیگر از المان ژاپنی ) می‌شدند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-2
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-3
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-6

در قسمت دوم، محل تجمع نینجاها و اجرای نمایش آنها بود. در این راستا غرفه اطلاع‌رسانی با سازه‌ای شبیه به دروازۀ ژاپنی و در كل با استفاده از طرح‌های گرافیکی مرتبط طراحی گردید.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-1
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-4
در ضمن با توجه به ماهیت مجموعه تفریحی توچال تمام سعی بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبین بوده است كه در هنگام تجمع نینجاها، ‌به اجرای نمایش‌های رزمی می‌پرداختند و در انتهای هر دوره از نمایش نیز مخاطبین می‌توانستند در مسابقات پرتاب ستاره نینجا به هدف (بادكنک) ، فنِ گره در مبارزات تن به تن و تمركز در گرفتن اجسام در هوا شرکت كنند و از هدايای آژندسرویس برخوارد شوند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-5
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-7
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-9
كمپین نینجا‌های پاناسونیک یکی از اولین نمونه‌های برنامه بازاریابی در نوع خود در ایران است كه در حوزه برندینگ و تبلیغات بدین شكل اجرا شده است.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-8

ویدئوهای برنامه تبلیغاتی پاناسونیک در توچال تهران توسط نینجا ها :

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0