بستن
بازاریابیبرندینگ

نینجاهای پاناسونیک در توچال تهران

نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-۱

کمپین تبلیغاتی پاناسونیک در ایران با همت شرکت آژند سرویس و با حضور نینجاها در مجتمع تفریحی توچال تهران در آبان ۱۳۹۳ برگزار شد.

با توجه به زادگاه برند پاناسونیک و ماهیت محصولات لوزام شخصی پاناسونیک از جمله كیفیت،‌ دقت و زیبایی، تیزترین تیغه و سریع‌ترین موتور ماشین ریش تراش در دنیا این كمپین با دو رویكرد بصری طراحی شده بود:
در قسمت اول حضور سفیران پاناسونیک با لباس نینجا در بین مخاطبین بود.
نینجاها با پرچم‌های طراحی شده به سبک پرچم‌های سربازان امپراطوری قدیم ژاپن و منقش به لوگوی Panasonic و لوازم شخصی این برند در بین مردم حاضر می‌شدند و با انجام حركات و فرم‌ها‌ی رزمی اقدام به پخش بروشورهای پاناسونیک و آژند سرویس می‌كردند. از طرفی بروشورها نیز با الهام از نوعی سلاحِ پرتابی نینجاها ( شوریكن‌ ) طراحی شده بود و در عین حال تبدیل به بادبزن ( نوعی دیگر از المان ژاپنی ) می‌شدند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-2
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-3
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-6

در قسمت دوم، محل تجمع نینجاها و اجرای نمایش آنها بود. در این راستا غرفه اطلاع‌رسانی با سازه‌ای شبیه به دروازۀ ژاپنی و در كل با استفاده از طرح‌های گرافیکی مرتبط طراحی گردید.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-1
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-4
در ضمن با توجه به ماهیت مجموعه تفریحی توچال تمام سعی بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبین بوده است كه در هنگام تجمع نینجاها، ‌به اجرای نمایش‌های رزمی می‌پرداختند و در انتهای هر دوره از نمایش نیز مخاطبین می‌توانستند در مسابقات پرتاب ستاره نینجا به هدف (بادكنک) ، فنِ گره در مبارزات تن به تن و تمركز در گرفتن اجسام در هوا شرکت كنند و از هدايای آژندسرویس برخوارد شوند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-5
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-7
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-9
كمپین نینجا‌های پاناسونیک یکی از اولین نمونه‌های برنامه بازاریابی در نوع خود در ایران است كه در حوزه برندینگ و تبلیغات بدین شكل اجرا شده است.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-8

ویدئوهای برنامه تبلیغاتی پاناسونیک در توچال تهران توسط نینجا ها :

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تبلیغات محیطی بستر مناسبی برای ارائه طرح‌های خلاقانه هستند. چیزی که متصدیان تبلیغات معمولاً آن
زباله پلاستیکی جدای از بحث بازیافت، نیاز به برنامه‌ریزی گسترده نسبت به جمع آوری دارند.
اورنجینا Orangina یکی از برندهای نوشیدنی است که تلاش کرده‌ است جایگاه خود را با
برچسب : ninjapanasonicآژند سرویسآژند قشمآژندسرویساپیلاتوربازارِابی چریکیپاناسونیکتبلیغاتتوچالریش تراشکمپین پارتیزانیلوازم شخصینین جوتسونینجا
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

4 دیدگاه

  1. نینجا ها کارشون خیلی درسته ازشون خوب استفاده نمیشه و حقشونو زایع کردن رشته های دیگه
    ولی عالیه و لایک هم برای شما هم برای نینجاها

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مجله فوربز برای سال 2014 نام برترین برندهای فعال در…