هدف‌گیری مجدد محصولات ، سرویس مورد نیاز فروشگاه‌های اینترنتی

زمان مطالعه 3 دقیقه4.5K۰

در گذشته تنها روش‌های تبلیغاتی شامل بیلبورد، روزنامه و رادیو تلویزیون بود. این روش‌های سنتی مزایا و معایب خود را داشتند و کسب‌وکارهای مختلفی از آنها استفاده می‌کردند.
اکنون با روند رشد دنیای فناوری و حضور مشتریان در محیط‌های آنلاین طبیعی است که کسب‌وکارها نیز بخواهند در جای باشند که مشتریان و مخاطبان آنها حضور دارند.
بنابراین شکل جدید تبلیغات روی موبایل، اینترنت و سرویس‌های جانبی آنها به وجود آمد. تبلیغات آنلاین به روش‌های مختلف مانند بنر، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و غیره در حال اجرا است و مهم‌ترین مزیتی که این روش‌ها برای برای صاحبان کسب‌وکار به ارمغان آورده امکان ردگیری و آنالیز و البته هدفمند بودن این نوع تبلیغات است.
ای‌نتورک (Anetwork.ir) به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تبلیغات آنلاین امکان هدفمندی جزیی‌تر را بر اساس دسته‌بندی‌هایی مانند: موضوع سایت‌ها، محل جغرافیایی کاربران، نوع سیستم عامل و حتی محدوده زمانی را فراهم کرده است و امروز نیز سرویس جدیدتری به نام هدف‌گیری مجدد محصولات را ارایه می‌دهد.

هدف‌گیری مجدد محصولات (Re-targeting on Product)
هدف‌گیری مجدد محصولات این امکان را می‌دهد محصولاتی را که افراد در فروشگاه آنلاین شما مشاهده کرده‌اند مجدد به طور خودکار در سراسر محیط اینترنت به آنها نمایش دهید.
برای مثال بعد از ورود کاربران به یک فروشگاه آنلاین و مشاهده چند کالا در ادامه ممکن است بدون خرید از سایت خارج شوند. در اینجا به سادگی قادر خواهید بود همان محصولات مشاهده شده و مور علاقه کاربر را در سایر وب‌ سایت‌های فارسی مجدد به آنها نمایش دهید.

آمار نشان می‌دهد افرادی که از وب‌سایت شما خرید می‌کنند، اغلب کسانی هستند که برای بار دوم یا چندم به وب‌سایت شما آمده‌اند. پس شما می‌توانید با افزایش این افراد، نرخ فروش یا نرخ تبدیل (Conversion Rate) خود را افزایش دهید.
ای‌نتورک همسو با رشد صنعت تبلیغات آنلاین، امکان استفاده از این سرویس جدید را برای مشتریان و تبلیغ‌دهندگان فراهم آورده است و تمامی کسب‌وکارهای ارایه دهنده محصولات و خدمات می‌توانند نسبت به ایجاد و راه‌اندازی این نوع کمپین اقدام کنند.

ویژگی‌های اصلی سرویس هدفگیری مجدد محصولات

• دسترسی به خریداران بیشتر:
نمایش محصولات مورد علاقه کاربران در سراسر شبکه تبلیغات ای‌نتورک (شبکه‌ای به گستردگی ۶ میلیارد نمایش بنر در ماه)

• هدفگیری مجدد کاربران برای فروش محصولات:
یادآوری و نمایش مجدد نام برند شما در کنار نمایش محصولات برای هدف گیری مجدد کاربران

• سادگی پیاده سازی برای مدیران سایت:
با دقیق‌ترین سیستم هدفمندی تنها چند کلیک فاصله دارید و به راحتی برای فروشگاه آنلاین شما پیاده سازی می‌شود.

ای‌نتورک برای مشتریانی که از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ نسبت به راه‌اندازی کمپین هدف‌گیری مجدد محصولات اقدام کنند ٪۱۰ تخفیف در نظر گرفته است. همین حالا می‌توانید از این تخفیف استفاده کنید.

همین حالا می‌توانید از این تخفیف استفاده کنید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/mF5Rd

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند