هزینه تبلیغات در رسانه های مختلف

جایگاه تبلیغات دیجیتال در روند جهانی هزینه تبلیغات در رسانه های مختلف

زمان مطالعه 2 دقیقه3.2K۰

بر اساس تحقیقات اخیر Zenith، تا سال ۲۰۲۱، تبلیغات دیجیتال بیش از نیمی از مجموع هزینه تبلیغات در رسانه های مختلف را به خود اختصاص خواهد داد. این گزارش براساس پیش‌بینی‌های مربوط به هزینه جهانی تبلیغات انجام شده توسط محققان Zenith برای سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ است.

هزینه تبلیغات در رسانه های مختلف
پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱ برای اولین بار سهم تبلیغات دیجیتال از مجموع هزینه‌های تبلیغات در تمام رسانه‌ها بیشتر از ۵۰ درصد شود و به رقم ۵۲ درصد برسد. سهم تبلیغات دیجیتال در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به ترتیب ۴۴ و ۴۷ درصد بوده است.پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۱ سهم روزنامه‌ها، مجلات، تلویزیون و رادیو از هزینه تبلیغات در رسانه های مختلف کاهش یابد. همچنین پیش‌بینی می‌شود سهم هزینه تبلیغات محیطی ثابت باقی بماند. نکته جالب اینجاست که انتظار می رود سهم تبلیغات در سینما به لطف افزایش محبوبیت سینما در چین اندکی افزایش یابد.

برای بهره‌مندی از مزایای تبلیغات دیجیتال می‌توانید از خدمات آژانس دیجیتال لاوان استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۹۳۳۷ داخلی ۷۰۶ تماس بگیرید.

رشد هزینه های تبلیغات کمتر از رشد جهانی خواهد بود

پیش‌بینی می‌شود که کل هزینه تبلیغات جهان امسال ۴.۶ درصد رشد داشته باشد، که نسبت به رشد ۶.۴ درصدی در سال ۲۰۱۸ کاهش داشته است. محققان انتظار دارند که رشد میزان هزینه تبلیغات جهان در مقایسه با رشد اقتصاد جهانی در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ کمتر باشد.

مقایسه رشد هزینه تبلیغات و اقتصاد در جهان

 

ایالات متحده و چین پیشرو در رشد هزینه های تبلیغات

Zenith پیش‌بینی کرده است که ۴۶ درصد از هزینه‌های بیشتری که در سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ در سراسر جهان صرف تبلیغات می‌شوند مربوط به ایالات متحده خواهد بود. ۱۰ درصد از این هزینه‌ها مربوط به چین خواهد بود. رتبه‌های بعدی مربوط به انگلستان، هند و اندونزی است.

ده کشور با بیشترین سهم از رشد تبلیغات در رسانه های مختلف

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/nxoC3

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند