همبرگر برگر کنیگ فلفلی در گرمای تابستان می چسبد!

همبرگر برگر کینگ

همه مردم دنیا دیگر واقفند که دمای هوا در تابستان می‌تواند در کشور‌های منطقه خلیج فارس بسیار بالا برود. با همبرگر برگر کینگ با طعم فلفلی می‌خواهد مردم بدانند که درجه حرارت می‌تواند حتی از این هم بیشتر شود.

در آگهی تبلیغاتی جدید برگرکینگ، محصول آژانس تبلیغاتی «Wunderman Thompson» دوبی، برگر‌های مجموعه «Hot Chili Lovers» آنقدر فلفلی و به تبع آن داغ هستند که می‌توانند دما را به حد اعلا بالا ببرند. در این شرایط است که سیستم اعلام حریق فعال می‌شود. این آگهی تبلیغاتی برای معرفی همبرگر برگر کینگ از نوع تند و آتشین همچنین به فرهنگ غذایی گسترده در جهان عرب پرداخته و این حقیقت را به تصویر می‌کشد که ساکنان این منطقه اجازه نمی‌دهند که چیزی آن‌ها را از لذت بردن از غذا‌های خوشمزه بازدارد.

این فیلم تبلیغاتی به طور کامل بدون کمک جلوه‌های بصری «CGI» ساخته شد بنابراین در دنیای واقعی آب از داخل لوله‌ها پمپاژ و نوعی آبگرفتگی در کف یک رستوران و شعبه برگر کینگ در دوبی گردید. کمپین تبلیغاتی جدید برگرکینگ بر روی بازار کشور‌های عضو شورای همکاری خلیج فارس، عمدتا در امارات متحده عربی و عربستان سعودی، تمرکز کرده و در صدد است تا طعمی بی چون و چرا را برای کشور‌هایی که به خاطر ترکیب متنوعی از خوراکی‌ها و عادات غذایی در دنیا معروف هستند، به ارمغان بیاورد.

این کمپین تبلیغاتی حرفه ای تحت عنوان «طعم این غذا یادآور آتش است» در ژوئن سال 2022 میلادی در کشور عربستان سعودی راه اندازی شد. مدیر بازاریابی این کمپین تبلیغاتی همبرگر برگر کینگ «فولیا ساواستورک گونول»، مدیر ارشد خلاقیت «چافیک حداد»، مدیر اجرایی خلاقیت «پابلو داچفسکی» معروف به «دف»، مدیر خلاقیت «تیاگو باستوس»، دستیار مدیر خلاقیت «مارسلو زیلبربرگ»، مدیران هنری «تیاگو باستوس» و «حنا اصغر»، نویسنده «ادهم عبدالله»، مسئول و مجری موشن گرافیک «سلمان راوانان»، مدیر استراتژی «مونا حسنی»، مدیر بازرگانی «ایرماک آکتاش» و مدیر امور مشتریان را «لارا مدنات» تشکیل می‌دهند.

منبع: www.adsoftheworld.com