بستن
تبلیغاتمحصول

همبرگر دموکراتیک برگرکینگ

۲۰۱۳۰۲۰۶_۱۱۲۸۲۶_burger-king-france1

از دوم سپتامبر تا ششم اکتبر ۲۰۱۹ ، شرکت برگرکینگ قصد برگزاری جلسه‌ای سیاسی در کل فرانسه را داشته و می‌خواهد به سرو همبرگری دموکراتیک بپردازد. این همبرگر ۲ یورو قیمت دارد و همبرگر ۲ یورویی‌ای که قرار است، توسط مردم فرانسه و رأی آن‌ها در رأی‌گیری انتخاب شود.

دوم سپتامبر روزی است که انقلاب دموکراسی فرانسه به ثمر رسید و به همین مناسبت برای اولین بار برگر کینگ به مشتریان خود اجازه‌ی انتخاب فروش ویژه همبرگر را در این روز داد.

برگرکینگ

برگر کینگ مردم فرانسه را به رأی دادن و انتخاب همبرگر ۲ یورویی بعدی در اپلیکیشن BK دعوت می‌کند. این همبرگر از بین ۸ برگر پر طرفدار منوی برگرکینگ (Crispy Chicken, Big King®, Big Fish, Whopper®, Chicken Tendercrisp® Steakhouse, BBQ Cheese & Bacon et Bacon Lover) انتخاب می‌شود.

در گذشته نیز برگرکینگ به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی شگفت‌انگیزی مانند استفاده از سینی پرنده در رستوران‌های خود یا توصیف یک همبرگر توسط یک فرد نابینا پرداخته است.

در ویدئوی زیر می‌توانید تبلیغات ویدئویی این کمپین را مشاهده کنید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
استفاده از موبایل در حین رانندگی، سومین عامل مرگ و میر در اثر تصادفات جاده‌ای
اورنجینا Orangina یکی از برندهای نوشیدنی است که تلاش کرده‌ است جایگاه خود را با
نام‌گذاری یک روز با عنوانی خاص، یکی از راه‌هایی است که حداقل یکبار در سال
برچسب : ایده تبلیغاتیایده خلاقانهبرگر کینگبرگرکینگکمپین تبلیغاتیکمپین خلاقانههمبرگر دموکراتیک
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
تیک تاک با بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه،…