برگرکینگ

همبرگر دموکراتیک برگرکینگ

زمان مطالعه < 1 دقیقه2.6K۰

از دوم سپتامبر تا ششم اکتبر ۲۰۱۹ ، شرکت برگرکینگ قصد برگزاری جلسه‌ای سیاسی در کل فرانسه را داشته و می‌خواهد به سرو همبرگری دموکراتیک بپردازد. این همبرگر ۲ یورو قیمت دارد و همبرگر ۲ یورویی‌ای که قرار است، توسط مردم فرانسه و رأی آن‌ها در رأی‌گیری انتخاب شود.

دوم سپتامبر روزی است که انقلاب دموکراسی فرانسه به ثمر رسید و به همین مناسبت برای اولین بار برگر کینگ به مشتریان خود اجازه‌ی انتخاب فروش ویژه همبرگر را در این روز داد.

برگرکینگ

برگر کینگ مردم فرانسه را به رأی دادن و انتخاب همبرگر ۲ یورویی بعدی در اپلیکیشن BK دعوت می‌کند. این همبرگر از بین ۸ برگر پر طرفدار منوی برگرکینگ (Crispy Chicken, Big King®, Big Fish, Whopper®, Chicken Tendercrisp® Steakhouse, BBQ Cheese & Bacon et Bacon Lover) انتخاب می‌شود.

در گذشته نیز برگرکینگ به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی شگفت‌انگیزی مانند استفاده از سینی پرنده در رستوران‌های خود یا توصیف یک همبرگر توسط یک فرد نابینا پرداخته است.

در ویدئوی زیر می‌توانید تبلیغات ویدئویی این کمپین را مشاهده کنید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/faqvV

826 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند