همکاری شرکت اوپل و اپل برای راحتی شما در رانندگی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

خیلی وقت‌ها هنگام رانندگی تلفن همراه شما زنگ می‌زند یا یک تماس فوری برایتان پیش می‌آید ولی پاسخ دادن به شما را با خطر تصادف مواجه می‌کند.
شرکت خودروسازی اوپل Opel با همکاری شرکت اپل Apple امکانی را فراهم کرده است تا راننده با خیالی آسوده‌تر و کاهش احتمال خطر تصادف، بتوانید از تلفن همراه خود در هنگام رانندگی استفاده کند.
opel_hmi_infotainment_ADAM_Siri_Eyes_Free_interior_768x432_ad135_i01_151
این شرکت با قراردادن سیستم Siri eyes موبایل iPhone در خودرو میزان استفاده مستقیم از تلفن همراه را هنگام رانندگی کاهش می‌دهد.

deer_aotw_1
kid_aotw
همانطور که در طرح‌ها می‌بینید، با نمایش قسمتی از صفحه قفل موبایل iPhone، به طور غیرمستقیم به موضوع اصلی استفاده از تلفن همراه اشاره شده است.
نمایش اجسامی که احتمال برخورد با آن‌هها وجود دارد، مانند یک دوچرخه‌سوار یا حیواناتی چون گوزن که در جاده بیشتر دیده می‌شوند و اکثر تصادفات در اثر برخورد با آن‌هاست و طرف دیگر خودروی اپل، در یک صفحه کلید بیان این جمله است که:
از موبایل خود بدون دست‌هایتان استفاده کنید. سیستم رایگان Siri Eyes با قابلیت تشخیص صدا
“Use your mobile without using your hands. The Siri Eyes Free System with voice recognition now available in every Opel.”

شرکت خودروسازی اوپل در شهر روسلزهایم آلمان در سال 1862 توسط آدام اوپل( Adam Opel) تأسیس شد. در ابتدا این کمپانی تولیدکننده ماشین دوخت بود ولی در سال 1899 اولین خودروی خود را وارد بازار کرد. امروزه با گذشت چندین سال از تأسیس این شرکت شاهد موفقیت روزبه‌روز این برند جهانی در عرصه خودروسازی هستیم.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0