همکاری شرکت اوپل و اپل برای راحتی شما در رانندگی

زمان مطالعه 2 دقیقه3.4K۱

خیلی وقت‌ها هنگام رانندگی تلفن همراه شما زنگ می‌زند یا یک تماس فوری برایتان پیش می‌آید ولی پاسخ دادن به شما را با خطر تصادف مواجه می‌کند.
شرکت خودروسازی اوپل Opel با همکاری شرکت اپل Apple امکانی را فراهم کرده است تا راننده با خیالی آسوده‌تر و کاهش احتمال خطر تصادف، بتوانید از تلفن همراه خود در هنگام رانندگی استفاده کند.
opel_hmi_infotainment_ADAM_Siri_Eyes_Free_interior_768x432_ad135_i01_151
این شرکت با قراردادن سیستم Siri eyes موبایل iPhone در خودرو میزان استفاده مستقیم از تلفن همراه را هنگام رانندگی کاهش می‌دهد.

deer_aotw_1
kid_aotw
همانطور که در طرح‌ها می‌بینید، با نمایش قسمتی از صفحه قفل موبایل iPhone، به طور غیرمستقیم به موضوع اصلی استفاده از تلفن همراه اشاره شده است.
نمایش اجسامی که احتمال برخورد با آن‌هها وجود دارد، مانند یک دوچرخه‌سوار یا حیواناتی چون گوزن که در جاده بیشتر دیده می‌شوند و اکثر تصادفات در اثر برخورد با آن‌هاست و طرف دیگر خودروی اپل، در یک صفحه کلید بیان این جمله است که:
از موبایل خود بدون دست‌هایتان استفاده کنید. سیستم رایگان Siri Eyes با قابلیت تشخیص صدا
“Use your mobile without using your hands. The Siri Eyes Free System with voice recognition now available in every Opel.”

شرکت خودروسازی اوپل در شهر روسلزهایم آلمان در سال ۱۸۶۲ توسط آدام اوپل( Adam Opel) تأسیس شد. در ابتدا این کمپانی تولیدکننده ماشین دوخت بود ولی در سال ۱۸۹۹ اولین خودروی خود را وارد بازار کرد. امروزه با گذشت چندین سال از تأسیس این شرکت شاهد موفقیت روزبه‌روز این برند جهانی در عرصه خودروسازی هستیم.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X26YGv

782 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند