اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با حضور فعالان حوزه بازاریابی و تبلیغات برگزار شد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با حضور جمعی از فعالان بازاریابی و تبلیغات و برندینگ و اصحاب رسانه در 17 مرداد ماه 1397 در محل کافه تبلیغات برگزار شد.

کلوب مارکتینگ به همت رسانه‌های آیمارکتور، ایران اذر و علیجاه با ایجاد فضای نت‌ورکینگ و گپ‌و‌گفت برای فعالان صنعت تبلیغات، مارکتینگ و برندینگ بین آژانس‌های تبلیغاتی و بازاریابی، صاحبان کالا و خدمات و نیز فریلنسرها، اولین بار با شروع مسابقات جام جهانی 2018 روسیه از طریق پلتفرم پیش‌بینی بازی‌های فوتبال در وب‌سایت www.club.marketing معرفی شد.

کلوب مارکتینگ با هدف ایجاد بستری غیرانتفاعی در راستای هم‌اندیشی، تعامل و تسهیم منافع مشترک مابین اعضا شکل گرفته است. اعضا جدا از هویت حقوقی در دنیای کسب و کار، با شخصیت حقیقی خود در دو فضای مجازی و هم‌نشینی‌های دوره‌ای، در ارتباط خواهند بود.

در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ به دو بهانه روز خبرنگار و مراسم اهدای جوایز برندگان پیش‌بینی باز‌های جام جهانی، با حضور مدیران یا اعضای شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان، آژانس بومرنگ، شرکت بادکوبه، شرکت کروشه، آژانس خلاقیت بلندگو، آژانس مارکتینگ مگنولیا، آژانس سیته، استودیو خلاق پلاس، شرکت سیمرغ، مجموعه اخبار رسمی و … و همچنین مدیران و کارشناسان بازاریابی برندها و شرکت‌هایی همچون پاناسونیک، رنو پارس، حلوا شکری عقاب، چای احمد، اسکیپروم، ایرانسل، مستر بلیط، …. و جمعی از خبرنگاران حوزه تبلیغات، فریلنسرهای فعال در حوزه‌های مختلف و مدرسان بازاریابی حضور داشتند.

در اوایل هم‌نشینی سهیل قدری از رسانه دیجیتال آیمارکتور، ضمن خیرمقدم به حاضرین اهداف آتی کلوب مارکتینگ را بیان کرد. ماکان مهرپویا مدیر مسئول ایران ادز موضوع خبررسانی در تبلیغات را با مروری بر حوزه تبلیغات در ایران و رسانه‌های مهم این حوزه ادامه داد. علیجاه شهربانویی مشاوره بازاریابی ضمن تبریک روز خبرنگاران به همراه شاهرخ ترکمن صاحب انتشارات سیته از خبرنگاران حاضر با اهدای کتاب “سرخ و سیاه؛ سی سال تبلیغ” تقدیر کردند.
این هم‌نشینی از ساعت 19 الی 21 در کافه تبلیغات تهران با حضور بیش از 80 نفر برگزار شد.

در زیر نیز برخی از نظرات شرکت‌کنندگان در هم‌نشینی کلوب مارکتینگ را مرور خواهیم کرد:
امیرحسین افراسیابی پور مدیر مارکتینگ آژندسرویس (پاناسونیک) علاوه بر مثبت شمردن اینگونه گردهمایی‌ها، اظهار کرد : با توجه به اینکه سرانجام اوضاع اقتصادی ایران به وضیعت پایدار خواهد رسید، سندیکاهایی از این جنس بهترین مرجع برای شرکت‌های خارجی و سرمایه‌گذار در خصوص شناخت بازار، انتخاب آژانس و حتی جذب نیروی متخصص خواهند بود.

وحید کیا مدرس و مشاور بازاریابی نیز علاوه بر جنبه تعاملی دورهمی کلوب مارکتینگ، برگزاری ورک‌شاپ‌های کوتاه و کلیدی را در حین مراسم برای آندسته از حاضرینی که سال‌های اولیه کاری خود را سپری می‌کنند را مفید دانست.

همچنین سعید کاسکو از آژانس مارکتینگ لاوان معتقد است کلوب مارکتینگ می‌تواند جنبه‌ای جدیدی از تعامل بین برند، آژانس تبلیغاتی و فریلنسر‌ را محقق نماید و امیدوار است بستری مناسب جهت بکارگیری نیروی متخصص و بهبود ظرفیت صنعت تبلیغات باشد.


از شما عزیزانی که در هم‌نشینی کلوب مارکتینگ حضور داشتید و در این خصوص پیشنهادی دارید، خواهشمندیم نظرات خود را به شکل کامنت در مطلب منتشر شده از طریق آیمارکتور، ایران ادز و یا وبگاه علیجاه، ایمیل info@club.marketing و یا هشتگ #کلوب_مارکتینگ به اطلاع ما برسانید.

در ماه آتی دومین هم‌نشینی کلوب مارکتنیگ برگزار خواهد شد. در صورت علاقه‌مندی به حضور در این رویداد ما را دنبال کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0