هواوی در جمع 100 شرکت پردرآمد جهان قرار گرفت

هواوی در جمع 100 شرکت پردرآمد جهان قرار گرفت
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت هواوی موفق شد در لیست Fortune 500 امسال خود را بین 100 شرکت پردرآمد جهان و در رتبه 83 جای دهد.

رتبه برند هواوی در سال گذشته در این لیست 129 بود که امسال با درآمد 78.51 میلیارد دلاری این شرکت جایگاه بسیار بهتری نصیب خود کند و در بین 100 شرکت پردرآمد جهان قرار بگیرد.
فهرست فورچون Fortune 500 با ارزیابی شرکت‌های بزرگ دنیا، 500 شرکت برتر را در مجله Fortune به صورت سالانه معرفی می‌کند. رتبه‌بندی فورچون 500 بر اساس شاخص های مهمی مانند نقاط قوت، اندازه و رقابت بین‌المللی و شاخص‌هایی از اقتصاد جهانی که فراتر از مرزها، ملیت‌ها و تفاوت‌های فرهنگی است، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

ارزش نام تجاری هواوی توسط سازمان‌های معتبر دیگری هم به رسمیت شناخته شده و در لیست‌های ارزشمند و معتبر بین‌المللی جهان قرار گرفته است. به عنوان نمونه هواوی تنها شرکت چینی به شمار می‌رود که در فهرست برندهای ارزشمند جهان توسط فوربس در سال 2017 قرار گرفت.

هواوی همچنین رتبه‌ 49 را در میان 100 برند برتر جهان در فهرست BrandZ به خود اختصاص داد. به علاوه این شرکت در رتبه‌بندی 2017 Global 500 جایگاه ۴۰ را در میان برندهای با ارزش جهان کسب کرد که در مقایسه با سال قبل از آن، 7 پله صعود کرده است.

براساس گزارش موسسات تحقیقاتی IDC، SA و Trendforce، هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند در سال 2017 جایگاه شماره ۳ را در جهان و در چین جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0