بستن

هواوی در جمع ۱۰۰ شرکت پردرآمد جهان قرار گرفت

fortune 500

شرکت هواوی موفق شد در لیست Fortune 500 امسال خود را بین ۱۰۰ شرکت پردرآمد جهان و در رتبه ۸۳ جای دهد.

رتبه برند هواوی در سال گذشته در این لیست ۱۲۹ بود که امسال با درآمد ۷۸٫۵۱ میلیارد دلاری این شرکت جایگاه بسیار بهتری نصیب خود کند و در بین ۱۰۰ شرکت پردرآمد جهان قرار بگیرد.
فهرست فورچون Fortune 500 با ارزیابی شرکت‌های بزرگ دنیا، ۵۰۰ شرکت برتر را در مجله Fortune به صورت سالانه معرفی می‌کند. رتبه‌بندی فورچون ۵۰۰ بر اساس شاخص های مهمی مانند نقاط قوت، اندازه و رقابت بین‌المللی و شاخص‌هایی از اقتصاد جهانی که فراتر از مرزها، ملیت‌ها و تفاوت‌های فرهنگی است، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

ارزش نام تجاری هواوی توسط سازمان‌های معتبر دیگری هم به رسمیت شناخته شده و در لیست‌های ارزشمند و معتبر بین‌المللی جهان قرار گرفته است. به عنوان نمونه هواوی تنها شرکت چینی به شمار می‌رود که در فهرست برندهای ارزشمند جهان توسط فوربس در سال ۲۰۱۷ قرار گرفت.

هواوی همچنین رتبه‌ ۴۹ را در میان ۱۰۰ برند برتر جهان در فهرست BrandZ به خود اختصاص داد. به علاوه این شرکت در رتبه‌بندی ۲۰۱۷ Global 500 جایگاه ۴۰ را در میان برندهای با ارزش جهان کسب کرد که در مقایسه با سال قبل از آن، ۷ پله صعود کرده است.

براساس گزارش موسسات تحقیقاتی IDC، SA و Trendforce، هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۷ جایگاه شماره ۳ را در جهان و در چین جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده است.

برچسب : 100 شرکت برتر دنیابرند چینیبرند هواویدنیای تبلیغاتشرکت چینیشرکت های معتبرشرکت‌های پردرآمد جهانفهرست شرکتهای برترفهرست فورچونفورچون 500
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یکی از اصولی که در شروع یک کسب‌و‌کار یا استارتاپ…