وازلین: لب‌هایی که آینده را تغییر می‌دهند

وازلین

برند وازلین، زیر مجموعه شرکت یونیلور، با همکاری شریک خلاقیت خود یعنی آژانس تبلیغاتی «اگیلوی»، خبر از راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی جدید لب تراپی برای وازلین داد که از نیاز اقشار مختلف جامعه به شمول، فراگیری و پوشش دادن همه انواع گروه‌های جمعیتی الهام می‌گیرد. در این راستا لب‌ها می‌توانند کلماتی را بیان کنند که قدرت و توان تغییر افکار، عقاید و حتی آینده را دارند. برند وازلین علاوه بر به ارمغان اوردن سلامتی و شادابی برای لب‌های خشک و ترک خورده، می‌خواهد به لب‌ها توانایی بیان قوی ترین و قدرتمند ترین کلمات بدون محدودیت را بدهد.

این کمپین تبلیغاتی طیف متنوع و گسترده ای از لب‌ها را به تصویر می‌کشد. هر یک از آن‌ها شرح می‌دهند چگونه صرف نظر از این که از کجا امده اند، چگونه به نظر می‌رسند یا به چه چیزی اعتقاد دارند، مورد استقبال، احترام و رفتار عادلانه قرار گرفته اند. این توضیحات پرتره‌ای از آینده ای فراگیر را نمایش می‌دهند که برند وازلین به ساختن آن کمک کرده است.

کمپین تبلیغاتی برند وازلین

برند وازلین همیشه در گذشته از جهان شمولی، فراگیری و مراقبت از پوست برای همه مردم دنیا دفاع کرده و در صدد بوده تا از طریق اجرای پروژه «شفابخشی» برند وازلین رویای برابری و عدالت در زمینه مراقبت از پوست تحقق یابد. در این راستا قرار است تا سال 2025 میلادی، برای امعه ای پانزده میلیون نفری در سرتاسر جهان امکان دسترسی به محصولات خاص مراقبت از پوست فراهم شود.

این کمپین تبلیغاتی در شاخه لوازم آرایشی و بهداشتی به سفارش برند وازلین، زیرمجموعه شرکت یونیلور و با همکاری آژانس تبلیغاتی اوگیلوی سنگاپور ایده پردازی و راه اندازی شد. کارگردان این کار، «کریستینا زینگ» و مدیران ارشد خلاقیت آن را «کریستینا زینگ» و «مارکو ورسولاتو» تشکیل می‌دهند.

منبع: www.bestadsontv.com