والمارت : یک هدیه کوچک می‌تواند اثری بزرگ بگذارد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

والمارت Walmart از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دنیاست که بیشتر مواد مورد نیاز خانه و خانواده را یکجا دارد.
والمارت در راستای تحقق بخشیدن به شعار برند خود – Save money, Live better – و برای فروش بیشتر و البته جذب مشتری، تخفیفاتی را به‌صورت روزانه ارائه می‌دهد.

اما همه‌چیز به فروش مستقیم برنمی‌گردد؛ یک برند می‌تواند به‌صورت غیر مستقیم با احساسات مخاطب بازی کند و از جنبه‌های احساسی، انسانی، اجتماعی و روانی مشتری را درگیر مسئولیت‌های اجتماعی کند و در ذهن مخاطب دغدغه‌های جدیدی ایجاد کند که نتیجه آن به خرید از برند بیانجامد.

والمارت در تیزر تبلیغاتی جدیدش کودکی را نشان می‌دهد که با قلک کوچک خود اقدام به خرید چند توپ، روبان و البته کاغذ کادو می‌پردازد؛ سپس کودک شروع به نقاشی کردن کرده و در نهایت در یک خانه سالمندان هدایایی را که درست کرده است به افراد مسن تقدیم می‌کند.
walmart-a-small-gift-can-make-a-big-impact-large-4
walmart-a-small-gift-can-make-a-big-impact-large-7
walmart-a-small-gift-can-make-a-big-impact-large-9
افراد مسن با دیدن توپ‌ها تعجب می‌کنند، اما با ورود سگ‌ها به اتاق همه چیز معلوم می‌شود.

در این تیزر تبلیغاتی شما تنها در ابتدا لوگوی والمارت را مشاهده می‌کنید و البته در انتهای آن نیز نام و شعار برند نمایان می‌شود اما در طول تیزر چیزی که می‌بینید یک مسئولیت اجتماعی است که برعهدۀ تک‌تک ما است.
این نوع طرز تفکر در تیزر‌های تبلیغات تجاری ایران بسیار کمتر مشاهده می‌شود و شاید برای همین باشد که تبلیغات ایرانی همیشه باعث می‌شود تا بیننده دست به کنترل‌ (Remote Control) شود و سریع شبکه را عوض کند!

بیشتر بخوانید:  اخبار برند : کوکاکولا ، سامسونگ ، اپل و بیشتر

این مطلب از سوی دیده بان بازار، با حمایت مالی شبکه تبلیغات، که ارائه دهنده سرویس آنلاین برای تبلیغات هدفمند و اثر بخش است تهیه شده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0