درخواست ودکا اسکای از مخاطبان: در آسمان چه خبر است؟

ودکا اسکای

ودکا اسکای، زیرمجموعه شرکت شراب سازی «Campari America»، در تازه ترین کمپین تبلیغاتی خود، از تازه ترین فیلم بازیگر معروف، جردن پیل، موسوم به «Nope»، الهام گرفت و به مشارکت با آن پرداخت.

در راستای این کمپین تبلیغاتی از مصرف کنندگان درخواست می‌شود تا به آسمان نگاه کرده و با خود بیندیشند که در آسمان چه می‌گذرد. نام Sky هم به این ودکای معروف و هم به این فیلم سینمایی جدید اشاره دارد که حول محور تماشای یک سری رویدادهای عجیب و غریب در آسمان می‌چرخد.

کمپین تبلیغاتی جدید اسکای شامل تبلیغات خارج از خانه، حضور در رسانه‌های اجتماعی، قرعه کشی بین مصرف کنندگان و سایر فعالیت‌ها می‌شود. این همکاری از سنت دیرینه پیوند میان برند و فیلم پیروی می‌کند.

مشارکت یک برند و یک فیلم چیز جدیدی نیست و چنین ابتکاراتی باعث آگاهی رسانی بیشتر درباره محصول و فیلم مورد نظر می‌شود. همکاری با ودکا اسکای همچنین به ارائه یک سری اطلاعات ارزشمند از زبان اول شخص و به وسیله یک پیام متنی کمک می‌کند. این جا همان جایی است که مصرف کنندگان می‌توانند برای برنده شدن و دریافت بلیط رایگان فیلم وارد بازی شوند.

مطالعه بیشتر: بسته بندی جذاب تکیلا

علاوه بر مسابقه متنی، شرکت فیلمسازی «Peele» با همکاری شرکت فیلمسازی «Monkeypaw Productioons» و ودکا اسکای تصمیم به سرو یک سری کوکتل در سالن‌های سینما گرفته است. این حرکت می‌تواند منجر به جذب برخی مصرف کنندگان ودکا اسکای به سالن‌های سینما شود. سینما‌ها پس از دو سال شیوع گسترده کرونا، حالا دیگر کم کم رونق می‌یابند.

شان یل، مدیر ارشد بازاریابی گروه «White Spirits» در Campari America در قالب یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «ما بسیار شاد و مفتخریم که می‌توانیم با طرفداران جدید و فعلی خود به شیوه ای تعامل کنیم که منحصر به فرد و در عین حال مرتبط باشد.

دو فیلم قبلی جردن پیل به نام‌های «Get Out» و «Us» بیش از نیم میلیارد در باکس آفیس فروش کردند و جایز اسکار را برای او به ارمغان آوردند. مشارکت دو جانبه در قالب پروژه «Skyy» به فیلم و این ودکا اجازه می‌دهد تا ضمن گسترش دامنه فعالیت‌های خود، مصرف کنندگان را به بازگشت به سینما‌ها تشویق کنند.

منبع: www.marketingdive.com