مروری بر وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس – بهمن 1396

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پس از دغدغه مشتریان ایرانی بابت اطمینان از خرید آنلاین که در دهه پیش توسط دیجی‌کالا، چاره، البسکو و سایت‌های تخفیف گروهی مرتفع شد، چالش دوم فروش آنلابن محصولات مد و فشن در ایران بود، بطوریکه این موضوع بیشتر به یک نوع عادت و رفتار مشتری مبنی بر پرو کردن و لمس کردن محصول مربوط می‌شود و مختص ایرانیان نیز نیست و در همه جهان این موضوع مشهود بوده است.

در این سری از گزارشات در آیمارکتور با همکاری آژانس مارکتینگ لاوان به بررسی بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران و جهان می‌پردازد.

بدین ترتیب در مقاله « مروری بر وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس » به بررسی سایت‌های بزرگ دنیا از قبیل وب‌سایت آمازون، زاپوس و زالاندو می‌پردازیم تجربه‌های موفقیت آنان را مرور می‌کنیم که چگونه با سه استراتژی اصلی زیر بازار فروش آنلاین مد و فشن را متحول و به نوعی ایجاد کردند:
– بلاگ و تولید محتوا
– پاسخگویی 24 ساعته
– امکان پرو و مرجوع بلند مدت برای کفش و لباس


در ادامه نیز به پیشرو بودن بامیلو در ایجاد بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران می‌پردازیم که این عامل موفقیت موجب شد دیجی‌استایل از درون دیجی‌کالا متولد شود و در همین عرضه رقابت سایت مدیسه را گروه گرامی (دارنده برندهای گلستان، هیوندا، کیا و …) بنیان نهاد.
همچنین خواهیم خواند که چگونه سایت مدانیسا از ترکیه پتانسیل بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران را شناخت و با اضافه کردن پرداخت آنلاین شتابی، مشتریان ایرانی را به خود جذب کرد.

بیشتر بخوانید:  فروشگاه اینترنتی ، اولین یا بهترین؟

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی پوشاک در ایران در دو بخش فضای وب و شبکه‌های اجتماعی در حال رقابت هستند.

در این گزارش وضعیت فروشگاه های اینترتی زیر را بر اساس رتبه الکسا و فعالیت در حوزه دیجیتال مطالعه خواهید کرد:
– آمازون
– زاپوس
– زالاندو
– بامیلو
– دیجی استایل
– مدیسه

جهت دانلود فایل کامل « گزارش وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس » در بهمن 1396 روی لینک زیر کلیک کنید:
دانلود گزارش بررسی بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران و جهان

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0