وفاداری به برند از نوع کارت مشترکین نوین چرم

زمان مطالعه 2 دقیقه5.9K۳

شرکت تولید‌کننده محصولات چرمی نوین چرم این روزها تحت عنوان جشنواره فروش “حراج تابستانه نوین چرم” در تمامی شعب خود در سراسر ایران محصولات خود را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد هدیه به مشتریان عرضه می کند و این یعنی ۳۰ درصد تخفیف در هر خرید برای مشترکین جدید.
novin-charm
در این میان کار زیرکانه و هوشمندانۀ نوین چرم ارائه ۲۰ درصد تخفیف روی محصولات خود برای جذب مشتریان جدید و ارائه تخفیف غیرنقدی حداقل ۱۰ درصدی از هر خرید به منظور وفادار کردن مشتری روی کارت‌های اعتباری تحت عنوان “کارت مشترکین” است، که استفاده از این ۱۰ درصد خرید منوط به خریدهای آتی مشترک است.
ارائه این کارت به مشترک و تحریک به استفاده از ۱۰ درصد تخفیف در خریدهای آتی به طور ناخودآگاه منجر به وفادارکردن مشتری می‌شود.

نقطه قابل توجه در این باره، تداوم و ثبات در مدل فروش است، به گونه‌ای که در جشنواره‌های فروش قبلی این شرکت، مانند جشنواره بهاره، این مدل فروش دقیقاً به همان شکل اجرا شده است.

شرکت نوین چرم با اجرای این مدل فروش یک باشگاه مشتریان وفادار فیزیکی، ملموس، غیرمجازی راه‌اندازی کرده است، که مشترک را با هر بار خرید وفادارتر می‌کند. چنانچه مشترکی بخواهد تنها با اعتبار موجود در کارت مشترکین خود اقدام به خرید کند، کماکان علاوه بر ۲۰ درصد تخفیف، ۱۰ درصد از مبلغ خرید کارت مشترکین وی شارژ خواهد شد، و این یعنی اعتبار کارت هدیه مشترک هیچگاه به صفر نخواهد رسید و همان اعتبار موجود در کارت مشترک را ترغیب می‌کند که در صورت نیاز به محصولات چرمی، همچنان برند نوین چرم را در صدر انتخاب خود قرار دهد.
novin-charm-card
علاوه بر تخفیف ۱۰ درصدی، این شرکت با ارائه سه نوع کارت مشترکین تحت عنوان “مشترکین نوین” ، “مشترکین نقره‌ای” و “مشترکین طلایی” به مشترکین وفادارتر خود امتیازات ویژه‌ای مانند: تورهای مسافرتی خانوادگی، گارانتی ویژه، بن‌های فصلی، کنسرت های موسیقی و … ارائه می‌کند.

با وجود نمونه های بسیاری از باشگاه مشتریان که بیشتر آنها مبتنی بر بستر وب بوذه و بخش عمده‌ای از آنها تنها مشترکین را به یک بازی و سرگرمی آنلاین دعوت می‌کنند و امتیازات و هدایای ارائه شده برای همه مشترکین با شرایطی مانند سقف امتیازی و … در دسترس آنها نیست، فرآیند ارائه شده در طرح فوق یکی از نمونه های جذاب در راه‌اندازی باشگاه مشتریان و ایجاد حس وفاداری در نزد مشتریان به‌نظر می‌‎آید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/C3MfN

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

3 Comments

  1. مرتضی سیاحی

    نکته سنجی شما قابل تحصین است، بد نیست که بدانید نوین چرم و مجموعه ای که این سیستم را برایشان مدیریت می کند از سال ۸۸ یعنی خیلی قبل از تر مجموعه ای دیگر مشغول اجرای این روش هستند

  1. ایذا کاردان

    با سلام بی زحمت نحوه تیدیل کارت نوین به نقره ایی و طلایی را بگید من خیلی وقته مشتری نوین چرم هستم و می خوام بدونم چه جوری کارتم به نقره ایی و طلایی تبدیل میشه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند