بستن
بازاریابیموضوع

وفاداری به برند از نوع کارت مشترکین نوین چرم

novin-charm

شرکت تولید‌کننده محصولات چرمی نوین چرم این روزها تحت عنوان جشنواره فروش “حراج تابستانه نوین چرم” در تمامی شعب خود در سراسر ایران محصولات خود را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد هدیه به مشتریان عرضه می کند و این یعنی ۳۰ درصد تخفیف در هر خرید برای مشترکین جدید.
novin-charm
در این میان کار زیرکانه و هوشمندانۀ نوین چرم ارائه ۲۰ درصد تخفیف روی محصولات خود برای جذب مشتریان جدید و ارائه تخفیف غیرنقدی حداقل ۱۰ درصدی از هر خرید به منظور وفادار کردن مشتری روی کارت‌های اعتباری تحت عنوان “کارت مشترکین” است، که استفاده از این ۱۰ درصد خرید منوط به خریدهای آتی مشترک است.
ارائه این کارت به مشترک و تحریک به استفاده از ۱۰ درصد تخفیف در خریدهای آتی به طور ناخودآگاه منجر به وفادارکردن مشتری می‌شود.

نقطه قابل توجه در این باره، تداوم و ثبات در مدل فروش است، به گونه‌ای که در جشنواره‌های فروش قبلی این شرکت، مانند جشنواره بهاره، این مدل فروش دقیقاً به همان شکل اجرا شده است.

شرکت نوین چرم با اجرای این مدل فروش یک باشگاه مشتریان وفادار فیزیکی، ملموس، غیرمجازی راه‌اندازی کرده است، که مشترک را با هر بار خرید وفادارتر می‌کند. چنانچه مشترکی بخواهد تنها با اعتبار موجود در کارت مشترکین خود اقدام به خرید کند، کماکان علاوه بر ۲۰ درصد تخفیف، ۱۰ درصد از مبلغ خرید کارت مشترکین وی شارژ خواهد شد، و این یعنی اعتبار کارت هدیه مشترک هیچگاه به صفر نخواهد رسید و همان اعتبار موجود در کارت مشترک را ترغیب می‌کند که در صورت نیاز به محصولات چرمی، همچنان برند نوین چرم را در صدر انتخاب خود قرار دهد.
novin-charm-card
علاوه بر تخفیف ۱۰ درصدی، این شرکت با ارائه سه نوع کارت مشترکین تحت عنوان “مشترکین نوین” ، “مشترکین نقره‌ای” و “مشترکین طلایی” به مشترکین وفادارتر خود امتیازات ویژه‌ای مانند: تورهای مسافرتی خانوادگی، گارانتی ویژه، بن‌های فصلی، کنسرت های موسیقی و … ارائه می‌کند.

با وجود نمونه های بسیاری از باشگاه مشتریان که بیشتر آنها مبتنی بر بستر وب بوذه و بخش عمده‌ای از آنها تنها مشترکین را به یک بازی و سرگرمی آنلاین دعوت می‌کنند و امتیازات و هدایای ارائه شده برای همه مشترکین با شرایطی مانند سقف امتیازی و … در دسترس آنها نیست، فرآیند ارائه شده در طرح فوق یکی از نمونه های جذاب در راه‌اندازی باشگاه مشتریان و ایجاد حس وفاداری در نزد مشتریان به‌نظر می‌‎آید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
اخیراً مقاله‌ و گزارش میدانی از سبک زندگی ایرانیان و مصرف‌کنندگان آتی منتشر شده است
در بازاری که شرکت‌ها با راه‌اندازی یک سایتِ عضوگیری با نام باشگاه مشتریان، سعی در
شرکت طبیعت زنده (سینره) در راستای اهداف بازاریابی خود اقدام به ارائۀ طرح باشگاه مشتریان
برچسب : باشگاه مشترکینباشگاه مشتریانبرند نوین چرمحراج تابستانه نوین چرمکارت عضویتکارت مشترکین نوین چرموفاداری برند

3 دیدگاه

  1. نکته سنجی شما قابل تحصین است، بد نیست که بدانید نوین چرم و مجموعه ای که این سیستم را برایشان مدیریت می کند از سال ۸۸ یعنی خیلی قبل از تر مجموعه ای دیگر مشغول اجرای این روش هستند

  2. با سلام بی زحمت نحوه تیدیل کارت نوین به نقره ایی و طلایی را بگید من خیلی وقته مشتری نوین چرم هستم و می خوام بدونم چه جوری کارتم به نقره ایی و طلایی تبدیل میشه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
تب معرفی اپل آیفون 6 نه تنها در آمریکا و…