وقتی بانک رفاه آیفون 6 را نیامده جایزه می‌دهد!!!

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تب معرفی اپل آیفون 6 نه تنها در آمریکا و اروپا فراگیر شده بود، بلکه گویا در کشور ما نیز بجز وبلاگ‌های فن‌آوری دیگران را هم مجذوب خود کرده است.
بانک رفاه کارگران برای جذاب‌تر کردن دهمین دورۀ جشنواره دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی خود، وعدۀ کمک هزینۀ خرید آیفون 6 را به مشتریان خود داده است.
refah-bank
حالا جدا از این بحث که چطور قبل از معرفی رسمی آیفون 6 در آمریکا، بانک رفاه کمک هزینه خرید آن را می‌دهد، سوال این است که آیا کمک هزینه خرید یک گوشی تلفن‌همراه در شأن یک بنگاه اقتصادی همچون بانک است یا خیر؟!
refah-ank-gift
گاهی یک موسسه یا سازمان جایگاه خود را در جامعه و اذهان عمومی فراموش می‌کند و سوار بر موجی می‌شود که شاید در نگاه اول مثبت باشد، اما حقیقت این است که کافی است یکبار دیگر این موضوع را مرور کنیم:

یکی از بانک‌های دولتی کشور به‌عنوان جایزه، کمک هزینه جایزه می‌دهد، اما نه کمک هزینه خرید مسکن یا خودرو بلکه کمک هزینه خرید گوشی تلفن همراه! حالا اینکه این تلفن‌همراه نوکیا لومیا باشد یا سونی اکسپریا یا اپل آیفون چه فرقی می‌کند؟
شاید بتوان گفت تنها علت انتخاب این گزینه به‌عنوان جایزه، سوار شدن بر موج بازار است که به‌نظر برای یک بنگاه اقتصادی کاری عجولانه و انتخابی احساسی است.

خبر بانک رفاه کارگران را در مورد جوایز جشنواره مطالعه کنید.

این مطلب از سوی دیده بان بازار، با حمایت مالی شبکه تبلیغات، که ارائه دهنده سرویس آنلاین برای تبلیغات هدفمند و اثر بخش است تهیه شده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0