بستن

وقتی بانک رفاه آیفون ۶ را نیامده جایزه می‌دهد!!!

refah-bank

تب معرفی اپل آیفون ۶ نه تنها در آمریکا و اروپا فراگیر شده بود، بلکه گویا در کشور ما نیز بجز وبلاگ‌های فن‌آوری دیگران را هم مجذوب خود کرده است.
بانک رفاه کارگران برای جذاب‌تر کردن دهمین دورۀ جشنواره دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی خود، وعدۀ کمک هزینۀ خرید آیفون ۶ را به مشتریان خود داده است.
refah-bank
حالا جدا از این بحث که چطور قبل از معرفی رسمی آیفون ۶ در آمریکا، بانک رفاه کمک هزینه خرید آن را می‌دهد، سوال این است که آیا کمک هزینه خرید یک گوشی تلفن‌همراه در شأن یک بنگاه اقتصادی همچون بانک است یا خیر؟!
refah-ank-gift
گاهی یک موسسه یا سازمان جایگاه خود را در جامعه و اذهان عمومی فراموش می‌کند و سوار بر موجی می‌شود که شاید در نگاه اول مثبت باشد، اما حقیقت این است که کافی است یکبار دیگر این موضوع را مرور کنیم:

یکی از بانک‌های دولتی کشور به‌عنوان جایزه، کمک هزینه جایزه می‌دهد، اما نه کمک هزینه خرید مسکن یا خودرو بلکه کمک هزینه خرید گوشی تلفن همراه! حالا اینکه این تلفن‌همراه نوکیا لومیا باشد یا سونی اکسپریا یا اپل آیفون چه فرقی می‌کند؟
شاید بتوان گفت تنها علت انتخاب این گزینه به‌عنوان جایزه، سوار شدن بر موج بازار است که به‌نظر برای یک بنگاه اقتصادی کاری عجولانه و انتخابی احساسی است.

خبر بانک رفاه کارگران را در مورد جوایز جشنواره مطالعه کنید.

این مطلب از سوی دیده بان بازار، با حمایت مالی شبکه تبلیغات، که ارائه دهنده سرویس آنلاین برای تبلیغات هدفمند و اثر بخش است تهیه شده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که در جمع یا مهمانی خانوادگی‌تان افرادی را می‌بینید
ویدئو کنفرانس این روزها که صحبت از دور کاری زیاد است، بسیار به کار شرکت‌ها
گروه صنعتی گلرنگ یکی از بزرگترین هلدینگ‌های ایران است که در حوزه‌های بسیار متنوعی فعالیت
برچسب : آیفون 6اپل آیفونبانک رفاهبانک رفاه کارگرانجشنواره دارندگان پایانه‌های فروشگاهیخرید آیفون 6درگاه پرداخت اینترنتیکمک هزینه خرید
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

3 دیدگاه

  1. از بانک رفاه هرچی که بگیم برمی آد، بانک رفاه جز اون دسته است که هنوز نمی دونه نام تجاریش: بانک رفاهِ ، بانک رفاه کارگرانِ یا … دیگه وای به حاله مشتریاش که احتمالاً باید وفادار هم بمونن ، داستان لوگوتایپ بی نظیر و بی مانندش تقریباً جدیدش هم که … رنگ سازمانیش هم که دائم در حال تست هست! سبز روشن، سبز تیره، آبی، سورمه ای و در آینده ای نه چندان دور هم …

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مطمئناً مرتب بودن و تمیزی منزل از موارد موردعلاقه تمامی…