سوبارو کانادا: زمستان در خودروی سوبارو چندان ترسناک نیست

خودرو سوبارو

شرکت خودروسازی سوبارو کانادا همزمان با قرار گرفتن در آستانه راه اندازی پلتفرم برند جدید خود، دست به اجرای یک کمپین تبلیغاتی زمستانی تازه و غیر متعارف زده است. این کمپین تبلیغاتی با اتخاذ یک رویکرد منسجم، یکپارچه و چندرسانه‌ای، قابلیت‌ها و ایمنی فوق العاده بالای خودروی سوبارو را در محیط‌های زمستانی و تهدید آمیز نشان می‌دهد. در لحظه اوج آگهی تبلیغاتی ما یک خودروی سوبارو مدل «اوت بک» و «فارستر» را در حالی می‌بینیم که خطرناک و پر ریسک از کنار هم گذشته و در یک لحظه بیننده را در اوج هیجان و دلهره رها می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: با شاسی بلندهای چینی بازار ایران آشنا شوید 

ما مدام در حالی شاهد حرکت و عبور هیجان انگیز هر دو وسیله نقلیه از یک جاده کوهستانی پر پیچ و خم با سطحی پوشیده از برف و یخ هستیم که همه چیز دلهره آور به نظر می‌رسد. همان طور که دو خودرو و به تبع آن دو راننده به یکدیگر نزدیک می‌شوند، تصاویر منتشر شده از رانندگی آن‌ها به سرعت بین هر دو طرف تقسیم شده و وقفه‌ای کوتاه بین هر دو تصویر مشاهده می‌گردد. به این ترتیب تنش و اضطراب به سرعت بالا خواهد رفت زیرا بینندگان متوجه لحظات درآماتیک فیلم و نمایش تصاویری از داخل و خارج هر دو وسایل نقلیه و محصولات سوبارو خواهند شد.

مطالعه بیشتر: سوبارو در راه ایران

پس از این ملاقات کوتاه و عبور دو خودرو از کنار یکدیگر، در نهایت می‌بینیم که همگی در امنیت کامل به سر می‌برند و هر دو خودروی سوبارو توانایی عبور از شرایط سخت و سربلند بیرون آمدن از همه سختی‌ها و مشکلات را دارند. آژانس تبلیغاتی «Zulu Alpha Kilo» به خوبی از پس ایده پردازی و اجرای این کمپین تبلیغاتی برآمد.

 

لینک منبع: bestadsontv.com