سوبارو کانادا: زمستان در خودروی سوبارو چندان ترسناک نیست

خودرو سوبارو
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت خودروسازی سوبارو کانادا همزمان با قرار گرفتن در آستانه راه اندازی پلتفرم برند جدید خود، دست به اجرای یک کمپین تبلیغاتی زمستانی تازه و غیر متعارف زده است. این کمپین تبلیغاتی با اتخاذ یک رویکرد منسجم، یکپارچه و چندرسانه‌ای، قابلیت‌ها و ایمنی فوق العاده بالای خودروی سوبارو را در محیط‌های زمستانی و تهدید آمیز نشان می‌دهد. در لحظه اوج آگهی تبلیغاتی ما یک خودروی سوبارو مدل «اوت بک» و «فارستر» را در حالی می‌بینیم که خطرناک و پر ریسک از کنار هم گذشته و در یک لحظه بیننده را در اوج هیجان و دلهره رها می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: با شاسی بلندهای چینی بازار ایران آشنا شوید 

ما مدام در حالی شاهد حرکت و عبور هیجان انگیز هر دو وسیله نقلیه از یک جاده کوهستانی پر پیچ و خم با سطحی پوشیده از برف و یخ هستیم که همه چیز دلهره آور به نظر می‌رسد. همان طور که دو خودرو و به تبع آن دو راننده به یکدیگر نزدیک می‌شوند، تصاویر منتشر شده از رانندگی آن‌ها به سرعت بین هر دو طرف تقسیم شده و وقفه‌ای کوتاه بین هر دو تصویر مشاهده می‌گردد. به این ترتیب تنش و اضطراب به سرعت بالا خواهد رفت زیرا بینندگان متوجه لحظات درآماتیک فیلم و نمایش تصاویری از داخل و خارج هر دو وسایل نقلیه و محصولات سوبارو خواهند شد.

مطالعه بیشتر: سوبارو در راه ایران

پس از این ملاقات کوتاه و عبور دو خودرو از کنار یکدیگر، در نهایت می‌بینیم که همگی در امنیت کامل به سر می‌برند و هر دو خودروی سوبارو توانایی عبور از شرایط سخت و سربلند بیرون آمدن از همه سختی‌ها و مشکلات را دارند. آژانس تبلیغاتی «Zulu Alpha Kilo» به خوبی از پس ایده پردازی و اجرای این کمپین تبلیغاتی برآمد.

بیشتر بخوانید:  راهنمای خرید خودرو دست دوم و نکاتی که باید به آن‌ توجه کنید

 

لینک منبع: bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0