10 ویدئو تبلیغاتی با بیشترین بازدید در یوتیوب در سال 2020

ویدئو تبلیغاتی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با هم نگاهی داشته باشیم به بهترین ویدئو تبلیغاتی در سال 2020 که برندهای مختلف تولید کرده‌اند. این ویدئوهای تبلیغاتی بیشترین نمایش را در یوتیوب Youtube داشته‌اند.

برخی از این تبلیغات در بازه‌های زمانی مهمی همچون مسابقات سوپربال Super Bowl منتشر شده و برخی دیگر نیز از مدل‌ها و بازیگران معروف استفاده کرده‌اند.

اما چیزی که در این لیست جالب است، این است که با تمام اتفاقات و دیوانگی‌های سال 2020، ویدئوی تبلیغاتی برندها مثل همیشه، پر از خنده، سلبریتی و انرژی است با این حال این تبلیغات به مسائل سال 2020 نیز اشاره می‌کنند، مثلا ویدئو تبلیغاتی اپل در مورد کار در منزل و تبلیغ نایک در مورد پیروز شدن بر مشکلات و سختی‌هاست.

بیشتر بخوانید : سئو مارکتینگ | تبلیغات دیجیتال

در زیر فهرست 10 ویدئو تبلیغاتی برتر 2020 در یوتیوب را می‌توانید ببیند:

10. Michelob ULTRA: Jimmy Works It Out

در این ویدئو تبلیغاتی Super Bowl از Michelob ULTRA، جیمی فالن Jimmy Fallon می‌آموزد که تناسب اندام می‌تواند با کمک افراد مشهوری مانند جان سینا و … سرگرم کننده باشد.

تعداد نمایش: 8,782,455

9. GMC Hummer EV: Horsepower

این تبلیغ قدرت و فناوری سازگار با محیط زیست خودرو را نشان می‌دهد.

تعداد نمایش: 9,724,333

8. GEICO: Aunt Infestation

این آگهی از GEICO با زوجی آغاز می‌شود که خانه جدیدشان را بسیار دوست دارند اما با مشکل مورچه روبرو هستند. سپس به زنی می‌رسد كه به مرد می گوید نباید قوز كند. ناگهان متوجه می‌شوید که مشکل خانه مورچه نیست که بسیار هوشمندانه، احمقانه و خنده‌دار است و یک یادآوری عالی است که برخی از کلمات دو پهلو می‌توانند در جهت پیشرفت به شما کمک کنند.

 

تعداد نمایش: 28,321,242

7. NFL: Super Bowl LIV Commercial

 

تعداد نمایش: 30,985,098

6. Apple: The Whole Working-From-Home Thing

در آغاز این ویدئو تبلیغاتی جذاب از طرف اپل، تیمی با “همه کارهایی که از خانه انجام می‌شود” زمان سختی را پشت سر می‌گذارد، در حالی که اعضای آن برای تکمیل پروژه تلاش می‌کنند،  مواردی مانند مراقبت از کودکان شرایط کار کردن را برای آن‌ها سخت می‌کند. با این وجود، به لطف کار تیمی، chutzpah و بسیاری از فناوری‌های اپل، آنها در نهایت قادر به یافتن یک راه حل هوشمند و اتمام یک ارائه بزرگ، به موقع هستند.

 

تعداد نمایش: 31,614,931

5. TurboTax: All People Are Tax People

احتمالاً اکثر مردم انتظار ندارند که یک آهنگ و ریمیکس جالب درمورد مالیات بشنوند، دقیقاً به همین دلیل است که این قسمت Super Bowl از TurboTax بسیار خوب عمل کرد. این آگهی سرگرم کننده ترکیبی از آهنگ بسیار غیرمنتظره و جذاب با یک رقص عجیب و غریب برای ایجاد خلق و خوی پوچ و سرگرم کننده است.

 

 

4. Clash of Clans: Lost & Crowned – A Clash Short Film

این فیلم تجاری، شخصیت‌هایی از این بازی محبوب را به نمایش می‌گذارد و دارای یک قوس روایی واقعی است، یک نگهبان نابجا اولین روز کاری حماسی و وحشتناک را تجربه می‌کند.

 

تعداد نمایش:52,654,981

3. Hyundai: Smaht Pahk

همانطور که هرکسی که وقت خود را در بوستون گذرانده باشد، به شما خواهد گفت که ساکنان آن کلمات خاص خود را دارند. به خصوص کلماتی که شامل “a” طولانی هستند. هیوندای در این تبلیغ بسیار خنده دار با درخشش عالی این جریان را نشان می‌دهد.

 

تعداد نمایش: 90.6 میلیون بار نمایش

2. Google: Loretta

 

تعداد نمایش: 45,620

1. Nike: Never Too Far Down

 

تعداد نمایش: 10,278