ویدیو تبلیغاتی جذاب رستوران: شما مسلما بهترین دوست خود را نمی خورید

ویدیو تبلیغاتی

درو بریمور بازیگر آمریکایی، جذابیت و خوش خلقی خود در قالب یک ویدیو تبلیغاتی جسورانه و بی پروا برای یک برند تولید کننده محصولات و مواد غذایی جایگزین گوشت موسوم به «Quorn» به تصویر می‌کشد. کارگردان این فیلم کوتاه «دن اوپسال» از شرکت فیلمسازی «Hungry Man Productions» است.

در ویدیو تبلیغاتی جدید Quorn تحت عنوان «بهترین دوستان»، یک روز از زندگی بازیگر معروف فیلم «Never Been Kissed» را در حالی می‌بینیم که با دوست خروس خود که البته از نظر سایز و اندازه بسیار بزرگ تر از یک خروس واقعی است، ملاقات کرده و یک روز شاد و پر از هیجان را در کنار هم سپری می‌کنند. هر کدام از این دو دوست صمیمی یک سری لباس‌های کلاسیک را بر تن کرده، در دهان همدیگر غذا گذاشته، زمانی را به مطالعه مجلات جذاب اختصاص داده، کمی بازیگوشی کرده، در اتاق نشیمن بساط رقص و پایکوبی را بر پا نموده و روز را در کنار یکدیگر به شب می‌رسانند. در نهایت این شعار بر روی صفحه تلویزیون به چشم می‌آید: «مسلم است که بهترین دوستتان را نمی‌خورید.»

ویدیوی تبلیغاتی جذاب رستوران

این ویدیو تبلیغاتی کوتاه یک دقیقه‌ای به سبک یک فیلم خانوادگی دهه هفتاد میلادی فیلمبرداری شده و موسیقی متن آن با تمی شاد را متن ترانه «تو بهترین دوست من هستی، من وقتی با تو هستم احساس زنده بودن می‌کنم» کامل می‌کند. Quorn با تولید و فروش محصولات جایگزین گوشت در بازار‌های انگلستان و دیگر نقاط اروپا به شهرتی نسبی دست یافته است. محصولات آن هم به عنوان یک ماده غذایی در امر آشپزی و هم به عنوان جایگزینی برای گوشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همه محصولات «Quorn» حاوی یک نوع «مایکوپروتئین» هستند که از قارچی موسوم به «Fusarium venenatum» مشتق می‌شود. در فرایند تولید این محصولات از یک فرمول گیاهی نیز کمک گرفته شده که در قالب آن تولید کنندگان از پروتئین سیب زمینی به عنوان پیوند دهنده استفاده کرده و تخم مرغ را از فهرست مواد اولیه حذف می‌کنند. «Quorn» در سال 1985 میلادی توسط شرکت مواد غذایی «Marlow Foods» تاسیس شد و در حال حاضر متعلق به شرکت «Monde Nissin» است.

منبع: www.thedrum.com