کمپین تبلیغاتی آئودی : هنر سکوت !

کمپین تبلیغاتی آئودی

با هدف تبلیغ طیف خودرو‌های 100% برقی آئودی Audi موسوم به «آئودی ای-ترون» “Audi e-tron” ، آژانس تبلیغاتی «Romance» در راستای کمپین تبلیغاتی آئودی یک سری پادکست‌های متنوع را تولید کرده که دارای به یاد ماندنی ترین سکوت‌های تاریخ است.

مطالعه بیشتر: تیزر تبلیغاتی خلاقانه آئودی

گیلام کانت Guillaume Canet، بازیگر و کارگردان فرانسوی، مسئولیت گویندگی این پادکست‌ها را بر عهده دارد. او توضیح می‌دهد که چگونه بزرگ ترین فیلمسازان، موسیقیدانان، گویندگان و ورزشکاران از هنر سکوت استفاده کرده و آثاری ماندگار را برای همیشه از خود به جای گذاشته اند. در هر قسمت او از راز‌های پشت پرده و همکاری عوامل انسانی مختلف در تولید شاهکار‌های فرهنگی پرده بر می‌دارد و از لحظاتی می‌گوید که جاودانه شده و نمی‌توان آن‌ها را از یاد برد.

کمپین تبلیغاتی آئودی

کمپین تبلیغاتی آئودی

کمپین تبلیغاتی آئودی

کمپین تبلیغاتی آئودی

با این مجموعه به گذشته سفر می‌کنیم و آیکون‌هایی را می‌یابیم که وجود لحظاتی سرشار از سکوت از آن‌ها یک افسانه ساخته است. در این چهار اپیزود‌ می‌توان ردپایی از سیمون ویل (وکیل و سیاستمدار فرانسوی)، انیو موریکونه (آهنگساز ایتالیایی)، آیو کلن (نقاش فرانسوی)، ژاک مایول (غواص فرانسوی)، برایان انو (موسیقیدان انگلیسی)، سرنا ویلیامز، پینک فلوید و برایان دی پالما (کارگردان آمریکایی) یافت.

برای مشاهده ویدئوی کمپین آئودی کلیک کنید.

این نوع تبلیغات محتوایی را آژانس تبلیغاتی «Romance» فرانسه برای کمپین تبلیغاتی آئودی طراحی و تولید کرده است.

منبع: www.adsoftheworld.com