بستن
برندینگ

پاناسونیک همراه با آژندسرویس فعال در حوزه هنر Panasonic

اپرت رودابه همراه آژند سرویس ۱

آژندسرویس ارائه دهنده محصولات لوازم شخصی پاناسونیک در ایران، در چند سال اخیر فعالیت‌هایی را در زمینه بازاریابی برند پاناسونیک در حوزه لوازم شخصی انجام داده است.
حضور پاناسونیک و حمایت از گروه نوپا و موفق چارتار در سال ۱۳۹۳ این‌بار در حوزه هنر و موسیقی با حمایت از «اپرت رودابه» ادامه پیدا کرده است.
اپرت رودابه همراه آژند سرویس 2
«اپرت رودابه» نام نمایشی با برداشت آزاد از داستان رودابه و زال در شاهنامه همراه با اپرا است که برای اولین بار در نوع خود، در ایران روی صحنه می‌رود.
«اپرت رودابه» از روی کتابی به همین نام به آهنگسازی و نویسندگی محمدکیا خسروی، کارگردانی سعید میزاری، سرپرستی شقایق باقری و گروه اپرای آیریک با حمایت آژندسرویس از سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ در تالار رودکی اجرا می‌گردد.

اپرت رودابه پاناسونیک

 

بنابر اظهار روابط عمومی آژندسرویس : هنر وظیفه خود را در قبال برند انجام داده و همچنان که می‌بینیم کارگردانان و هنرمندان بزرگی در عرصه تبلیغات آثار منحصربه‌فردی خلق کرده‌اند و در حوزه‌های دیگر از جمله طراحی نیز ردی از هنرمندان دیده می‌شود،از طرفی هنر پشتوانه فرهنگ یک ملت است. بدین منظور دومین حضور نماینده لوازم شخصی پاناسونیک در ایران همراه با حمایت از گروه اپرای جوانی بوده است که با شجاعت اولین برنامه خود را با برداشتی از شاهنامه پارسی و به شکل اپرت اجرا می‌کنند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
بدون شک رویدادی مثل جام جهانی ۲۰۱۴ از آن دسته اتفاقاتی است که همیشه بیشترین
کمپین تبلیغاتی پاناسونیک در ایران با همت شرکت آژند سرویس و با حضور نینجاها در
پاناسونیک برای تبلیغ دوربین فیلمبرداری خود از یک کمپین خلاقانه استفاده کرده است. دوربین پاناسونیک
برچسب : آژندسرویساپرت رودابهبیلبورد پاناسونیکپاناسونیکجام جهانی برزیلرودابهشقایق باقریفرزاد برهمنکنسرت چارتاریک قدرت حرفه‌ای از ژاپن
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برند و برندسازی در تمامی حوزه‌های کسب‌و‌کار مورد اهمیت است…