پاناسونیک همراه با آژندسرویس فعال در حوزه هنر Panasonic

آژندسرویس ارائه دهنده محصولات لوازم شخصی پاناسونیک در ایران، در چند سال اخیر فعالیت‌هایی را در زمینه بازاریابی برند پاناسونیک در حوزه لوازم شخصی انجام داده است.
حضور پاناسونیک و حمایت از گروه نوپا و موفق چارتار در سال 1393 این‌بار در حوزه هنر و موسیقی با حمایت از «اپرت رودابه» ادامه پیدا کرده است.
اپرت رودابه همراه آژند سرویس 2
«اپرت رودابه» نام نمایشی با برداشت آزاد از داستان رودابه و زال در شاهنامه همراه با اپرا است که برای اولین بار در نوع خود، در ایران روی صحنه می‌رود.
«اپرت رودابه» از روی کتابی به همین نام به آهنگسازی و نویسندگی محمدکیا خسروی، کارگردانی سعید میزاری، سرپرستی شقایق باقری و گروه اپرای آیریک با حمایت آژندسرویس از سوم اردیبهشت 1394 در تالار رودکی اجرا می‌گردد.

اپرت رودابه پاناسونیک

 

بنابر اظهار روابط عمومی آژندسرویس : هنر وظیفه خود را در قبال برند انجام داده و همچنان که می‌بینیم کارگردانان و هنرمندان بزرگی در عرصه تبلیغات آثار منحصربه‌فردی خلق کرده‌اند و در حوزه‌های دیگر از جمله طراحی نیز ردی از هنرمندان دیده می‌شود،از طرفی هنر پشتوانه فرهنگ یک ملت است. بدین منظور دومین حضور نماینده لوازم شخصی پاناسونیک در ایران همراه با حمایت از گروه اپرای جوانی بوده است که با شجاعت اولین برنامه خود را با برداشتی از شاهنامه پارسی و به شکل اپرت اجرا می‌کنند.