وقتی پاناسونیک با گروه چارتار وارد می‌شود!

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اگر شما هم موضوعات و اخبار مربوط به موسیقی کشور را دنبال می‌کنید، حتماً می‌دانید که علاوه بر جشنواره موسیقی فجر که این‌روزها در حال برگزاری است و سالن‌های اصلی تالار وحدت و ایوان شمس و … را مملو از علاقه‌مندان به این هنر کرده‌است، خوانندگان و گروه‌های کوچک و بزرگ در حال برگزاری کنسرت‌های مختلف در کشور هستند. در این میان نام گروه چارتار هم به چشم می‌خورد.

گروه چارتار متشکل از چهار هنرمند جوان کشور توانسته در حوزه موسیقی تلفیقی پاپ و سنتی و سبکی نزدیک به ترنس در بین جوانان با آلبوم باران تویی محبوبیت زیادی را کسب کنند.
همچین در تمامی کنسرت‌هایی که تا کنون گروه چارتار برگزار کرده‌است بلیت‌ها به شکل بی‌سابقه‌ای در همان روزهای نخست به اتمام رسید.
پاناسونیک-در-چارتار
در این میان، برند آژندسرویس که به ارائه خدمات‌پس‌از فروش محصولات لوازم شخصی پاناسونیک Panasonic Beauty در ایران می‌پردازد، با تیزهوشی حامی Sponsor آخرین دور کنسرت موسیقی چارتار در سال 1393 شده است که قرار است در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شود.

انتخاب بازار هدف Target Market درست توسط آژند سرویس و حضور در کنار جوانانی که علاقه‌مند به موسیقی هستند، از نکات مثبت این نوع اسپانسرینگ است. اما بدون شک نباید فراموش کرد که اسپانسر شدن گروهی که در زمانی کوتاه محبوبیتی چشمگیر بدست آورده است، کم نخواهد بود!
Panasonic-sponser-chaartaar
علاوه بر این، آژندسرویس در راستای جذب مخاطب بیشتر، یک کمپین بازاریابی آنلاین راه‌اندازی کرده است، بدین شکل که مراجعه کنندگان به سایت www.azhandservice.com با عضویت در کلوب هواداران پاناسونیک می‌توانند از بن تخفیف 5 درصدی برای خرید محصولات پاناسونیک بهره‌مند شده و همچنین شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی پنج بلیت رایگان کنسرت چارتار امتحان کنند.

بیشتر بخوانید:  پوستر کوکاکولا کاغذ کادو می‌شود

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کمپین به وب‌سایت آژندسرویس مراجعه کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0