پخش زنده فوتبال و برنامه های ورزشی از اینترنت – تلوبیون تا فیلیمو

پخش زنده
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 4

آیمارکتور به معرفی بهترین سایت های پخش زنده فوتبال و بررسی آن‌ها پرداخته‌است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این سایت ها آشنا شوید و بازی مورد علاقه خود را از دست ندهید!

فوتبال! شاید بزرگترین وجه مشترک بین تمامی ملل و اقوام، همین فوتبال باشد. از دوردست‌ترین نقاط شرق آسیا، تا غرب دور، فوتبال زبانی مشترک برای مردم است که هم از دیدن آن لذت می‌برند و هم به وسیله آن با هم ارتباط برقرار می‌کنند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، همین علاقه مشترک باعث شد تا فوتبال به بزرگترین و محبوب‌ترین ورزش دسته جمعی در سرتاسر دنیا تبدیل شود.

بهترین سایت پخش زنده فوتبال

نسل قبلی تکنولوژی که بسیار هم به دنیای ورزش فوتبال کمک کرد. تلویزیون‌ها بودند که با پخش زنده فوتبال، مخاطبان بی‌شماری را به سمت خود می‌کشاندند، اما امروزه اینترنت و شبکه‌های اینترنتی تلویزیون را کنار زدند و پلتفرم و بستری جدید برای عاشقان فوتبال ایجاد کردند.

تلویزیون‌ها به صورت محدود و در ساعات مشخص به پخش زنده ورزش مانند فوتبال می‌پرداختند، اما این شبکه‌ها پا را فراتر گذاشتند و علاوه بر پخش زنده فوتبال، به ایجاد آرشیو مسابقات نیز پرداختند که در نتیجه آن مخاطبان می‌توانستند به مسابقاتی که از طریق صدا و سیمای تلویزیونی نیز پخش نمی‌شد دسترسی داشته باشند و تیم مورد علاقه خود را دنبال و تشویق کنند.

برنامه پیاده روی و گردشگری و معرفی بهترین اپلیکیشن ها در آیفون

بهترین مزیت استفاده از سایت پخش زنده فوتبال به صورت آنلاین این است که می‌توانید به این شبکه‌ها در هر ساعتی از شبانه روز در جیب خود دسترسی داشته باشید! بله. همینطور است! تنها با داشتن یک گوشی هوشمند، می‌توانید به این شبکه‌های اینترنتی سر بزنید و در هر زمان و مکان بازی تیم محبوب خود را از دست ندهید. این در حالی بود که تا چند سال پیش دسترسی به این بازی‌ها فقط از طریق تلویزیون ممکن بود و اگر در مسافرت یا محلی بودید که به تلویزیون دسترسی نداشتید، بازی محبوب و چه بسا مهم خود را از دست می‌دادید.

بهترین سایت پخش زنده فوتبال

حالا که درباره مزایای بهترین سایت های پخش زنده فوتبال از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صحبت کردیم، با آیمارکتور همراه باشید تا سایت‌های پخش زنده ورزشی را به شما معرفی کنیم.

بهترین سایت‌ های پخش زنده فوتبال

نام پلتفرمنیاز به تهیه اشتراک؟رایگان/ غیر رایگانایرانی/ خارجی
تلوبیونخیررایگانایرانی
آنتنبلهغیر رایگانایرانی
فوتبالیخیررایگانایرانی
دیلی فوتبالخیررایگانایرانی
نماوابلهغیر رایگانایرانی
آپارات اسپورتخیررایگانایرانی
فیلیمو ورزشبلهغیر رایگانایرانی
Live Tvخیررایگانخارجی

پخش زنده فوتبال از تلوبیون

پخش زنده فوتبال از تلوبیون

تلوبیون همان تلویزیون آنلاین است! این به آن معناست که هر چه در صدا و سیمای ایران پخش شود، در همان زمان از طریق تلوبیون هم در دسترس است. تنها فرق تلوبیون با تلویزیون، آرشیوی است که در سایت تلوبیون، از برنامه‌های پخش شده موجود است. این برنامه‌ها صرفاً به پخش زنده فوتبال یا دیگر ورزش‌ها محدود نمی‌شود، بلکه شامل انواع برنامه‌های تفریحی، آموزشی و مذهبی می‌شود که از تلویزیون پخش شده و می‌شود.

پخش زنده ورزش تنها بخشی از خدمات این پلتفرم است. پس اگر به تلویزیون دسترسی نداشتید و خواستید مسابقات لیگ داخلی یا خارجی را دنبال کنید یا علاقه به تماشای مجدد یک بازی داشتید، به تلوبیون سر بزنید!

برای مشاهده سایت پخش زنده فوتبال از تلوبیون کلیک کنید.

آنتن

این پلتفرم آنلاین، به پخش مسابقات فوتبال اختصاص داده شده است. برای استفاده از این سایت که بازی‌های فوتبال از تمامی لیگ‌ها را پوشش می‌دهد، نیازمند تهیه اشتراک هستید. به کمک این وبسایت می‌توانید در هر نقطه از کشور و با هر کیفیت اینترنتی که باشید، بازی مورد علاقه خود را تماشا کنید. نگرانی نیز از بابت سرعت اینترنت خود نداشته باشید؛ این پلتفرم آنلاین پخش زنده فوتبال، خود را با سرعت اینترنت شما تنظیم می‌کند و بنا به سرعت اینترنت شما کیفیت پخش مسابقات را کم یا زیاد می‌کند. پس اگر در جاده هستید، این وبسایت مناسب خود شماست!

برای مشاهده سایت پخش زنده فوتبال از آنتن کلیک کنید.

فوتبالی

سایت پخش زنده فوتبالی

یکی از محبوب‌ترین و بهترین سایت پخش زنده فوتبال، وبسایت فوتبالی است. این پلتفرم به صورت کاملاً رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته‌است. آن‌ها می‌توانند بازی‌های مهم تمام لیگ‌ها، از لیگ داخلی گرفته تا لالیگا و بوندسلیگا را هم در آن تماشا کنند. علاوه بر آن نیز می‌توانند به ویدیویی از خلاصه بازی و آمار آن نیز دسترسی داشته باشند. اینجاست که می‌گویند هر چه خوبان دارند، تو یکجا داری!

برای مشاهده سایت پخش زنده فوتبال از فوتبالی کلیک کنید.

دیلی فوتبال

دیلی فوتبال

این سایت پخش زنده فوتبال، برای شما بازی‌های لیگ داخلی  و لیگ اروپا را پخش می‌کند. پس اگر از طرفداران این لیگ‌ها هستید، این وبسایت مناسب شماست. این وبسایت علاوه بر پخش زنده بازی‌ها، اخبار دنیای فوتبال را نیز برای شما بازگو می‌کند و در اصل بهتر است آن را به جای وبسایت پخش زنده فوتبال، مجله فوتبال نامید. پس با مراجعه به این وبسایت می‌توانید در کنار مشاهده بازی مورد نظر خود، از اخبار این دنیا نیز مطلع شوید.

برای مشاهده سایت پخش زنده فوتبال از دیلی فوتبال کلیک کنید.

بزرگترین کشور گیم و پردرآمدترین شرکت بازی سازی کدام است؟

نماوا

نماوا

نماوا پلتفورم پخش آنلاین فیلم و سریال است که اخیراً به پخش مسابقات ورزشی و فوتبالی نیز روی آورده است. در بخش پخش آنلاین نماوا می‌توانید به انواع مسابقات فوتبالی و ورزشی دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که این پلتفورم به صورت اشتراکی است و برای استفاده از امکانات بخش پخش آنلاین مسابقات فوتبال یا سایر بخش‌ها، باید اشتراک تهیه کنید.

برای مشاهده سایت پخش زنده فوتبال از نماوا کلیک کنید.

آپارات اسپرت

آپارات اسپرت

آپارات در ابتدا به منظور ایجاد بستری برای به اشتراک گذاری انواع ویدیو راه اندازی شد. اما کم کم حوزه فعالیت خود را گسترش داد و مدتی است بخش آپارات اسپرت را راه اندازی کرده است که مخصوص پخش لایو ورزش و همچنین انواع ویدیو و تحلیل از دنیای ورزش‌های مختلف از جمله فوتبال است. در اقدام جالب دیگر، این پلتفورم، امکان تماشای هایلایت‌های بازی را در کلیپی چند دقیقه‌ای فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی تمامی بازی‌های محبوب خود را در کمترین زمان ممکن، دنبال کنید. در این بخش از وبسایت آپارات می‌توانید، بازی‌های محبوب خود را تماشا کنید.

برای مشاهده سایت آپارات اسپرت کلیک کنید.

پخش زنده فوتبال از فیلیمو ورزش

فیلیمو نیز مانند نماوا کارش را با پخش زنده فیلم‌ها و سریال‌های اختصاصی در بستر خود شروع کرد. اما با افزایش محبوبیت این پلتفورم، به ایجاد بخش‌های دیگر مانند اکران آنلاین و فیلیمو ورزش روی آورد. این پلتفورم نیز اشتراکی است و برای دیدن مسابقات ورزشی و سایر بخش‌های آن باید اشتراک تهیه کنید. البته در زمان نگارش این مقاله (شهریور 1402) بنا به سیاست‌های این شبکه، استفاده از فیلیمو و تمامی بخش‌های آن برای کاربران ایرانسل رایگان شده است. پس اگر کاربر این شبکه همراه هستید و به دنبال راهی می‌گردید تا بازی مورد علاقه خود را ببینید، فیلیمو منتظر شماست!

برای مشاهده سایت فیلیمو ورزش کلیک کنید.

پخش زنده فوتبال از لایو تی وی Live Tv

این شبکه اسپانیایی، تنها شبکه خارجی در این لیست است. به کمک این شبکه می‌توانید بازی‌های لیگ اروپا را به وقت محلی، دنبال کنید. شاید بازی تیم محبوبتان، از دیگر پلتفرم‌های داخلی پخش نشود، پس زمانی که ناامید شدید، به این شبکه سری بزنید، کمتر پیش می‌آید بازی در لیگ اروپا باشد، که این شبکه آن را پخش نکند.

برای مشاهده سایت Live Tv کلیک کنید.

ممنونیم که تا اینجا با آیمارکتور همراه بودید. امیدواریم معرفی این سایت‌ها به شما کمک کند تا بتوانید بازی‌های مورد علاقه خود را دنبال کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 4