پرسنال برندینگ چیست و چگونه برند شخصی خود را در اینستاگرام بسازیم؟

چگونه پرسنال برندینگ ایجاد کنیم
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پرسنال برندینگ در اینستاگرام یکی از فاکتورهای مهم جذب فالوئر و کسب درآمد است. اگر جزو افرادی هستید که رویای اینفلوئنسر شدن در سر دارید، پیش از همه باید بر روی پرسنال برندینگ یا برندینگ شخصی خود در اینستاگرام کار کنید.
در این مقاله تجربه شخصی یکی از متخصصان سئو را می‌خوانید که کمک زیادی به کسب اعتبار برای پرسنال برندینگ شما در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام می‌کند. قبل از خواندن این مقاله به یاد داشته باشید که ایجاد یک پرسنال برندینگ در رسانه‌های اجتماعی زمان‌بر است و نیاز به صبر و حوصله دارد.

 نوآوری داشته باشید

در مقایسه با روش‌های تبلیغاتی چند دهه گذشته، رسانه‌های اجتماعی واقعاً تحول‌گرا هستند. تصور کنید که قبل از اینستاگرام می‌خواستید یک تبلیغ انجام دهید. شما می‌توانستید از مجله‌های تبلیغاتی استفاده کنید، یک وبلاگ شخصی بنویسید یا تبلیغات تلویزیونی درست کنید.
برای آگهی‌های تلویزیونی، شما توسط یک تهیه کننده محدود می‌شوید؛ چه از نظر تصویری چه از نظر متحوایی.
با شبکه‌های اجتماعی، اساساً هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید یک هفته عکس از کوه‌نوردی خود را به نمایش بگذارید تا مردم با شما ارتباط شخصی برقرار کنند.
سپس هفته بعد پست‌هایی درباره مغازه بستی‌فروشی در محله خود به اشتراک بگذارید تا فالوئرهای شما احساس کنند که پا به پای فعالیت‌های روزمره‌تان همراه شما هستند.
با همین فعالیت‌های به ظاهر کوچک قدمی بزرگ در افزایش اعتبار پرسنال برندینگ خود بر می‌دارید.

چگونه پرسنال برندینگ انجام دهیم

از تغییر حیطه فعالیت خود نترسید

ایجاد پرسنال برندینگ به کمک شبکه‌های اجتماعی این امکان را می‌دهد تا آزادانه راه‌های مختلفی را بررسی کنید و درهای بیشتری را به روی خود باز کنید.
این امر به ویژه برای کارآفرینان بسیار مهم است. زیرا آن‌ها اغلب باید تحمل پذیرش شکست و امتحان کردن چیزهای جدید باشند.
به عنوان یک کارآفرین، در نهایت ممکن است تصمیم به تغییر جهت شرکت و فعالیت خود بگیرید. با پیشرفت شغلی، ممکن است برای کرسی‌های هیئت مدیره یا سایر نقش‌های مشاوره‌ای مورد توجه قرار بگیرید.
یک پرسنال برندینگ قدرتمند می‌تواند در رقابت، شما را به جلو هدایت کند. از آنجایی که آینده هر بخش نامشخص است، ساختن یک برند شخصی که فراتر از حیطه اصلی فعالیت شما باشد، ضروری است.
از این طریق، می‌توانید از اداره یک شرکت نرم افزاری به مدیریت یک رستوران زنجیره‌ای تغییر شغل دهید. این برند شماست که باعث ایجاد اعتماد به نفس، کارآمدی و اعتماد می شود. همه این فاکتورها برای موفقیت در تجارت و تعامل با مردم مهم هستند.

با فالوئرها ارتباط مستقیم برقرار کنید

صحبت مستقیم با فالوئرها یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد تعامل و افزایش اعتبار پرسنال برندینگ است. مطمئناً در قدم اول شما به مطالب جالب و تصاویر عالی نیاز دارید.
اما فراموش نکنید ارتباطات مستقیم و تعامل با کاربران بسیار مهم است. به خصوص وقتی که شروع به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌کنید.
تعامل با فالوئرها نشان می‌دهد که شما یک شخص معتبر هستید و به ایجاد یک رابطه دوستانه با افراد اهمیت می‌دهید؛ نه فقط به افزایش تعداد فالوئر خود.

منبع: https://www.entrepreneur.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0