لباس سفید پرسیل و پروموشن فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

زمان مطالعه 2 دقیقه4.2K۰

شرکت هنکل پاک‌وش ایران تولیدکننده محصولات شوینده پرسیل در جدیدترین تبلیغات محیطی خود دست به ابتکاری نو زده است.
پرسیل در این تبلیغات از طراحی یک ماکت پیراهن سه بعدی سفید در بیلبوردهای خود استفاده کرده است؛ بدین صورت که این ماکت‌ها به گونه‌ایی طراحی شده‌اند که با روشن شدنِ چراغ داخل ماکت، تبدیل به یک پیراهن سفید و براق و البته خیلی تمیز می‌شود.

پرسیل در این پیام تبلیغاتی خود که به نام “آزمایش لکه‌یابی” معرفی شده است، به روشنی به خاصیت سفیدکنندگی پورد شستشوی پرسیل اشاره می‌کند:
سرسخت‌ترین لکه‌ها را از بین می‌برد ، حتی در آب سرد!

persil-3
همچنین پرسیل با برگزاری یک پروموشن فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچون هایپراستار، کمپین تبلیغاتی خود را تکمیل کرده است.
در این پروموشن فروش، متصدیان فروش محصولات شوینده در کنار قفسه‌های مربوطه به اطلاع رسانی خریداران می‌پردازند. همچنین مشتریان پس از خرید محصولات پرسیل، در هنگام خروج از فروشگاه یک عدد ظرف نگهداری پودر لباسشویی هدیه می‌گیرند.
persil-2
همانطور که مشاهده کردید، پرسیل با قراردهی بیلبوردها در طول مسیر مشتریان تا فروشگاه به اطلاع رسانی و یادآوری محصول خود پرداخته است و در قدم دوم با متقاعد کردن مشتری برای خرید به ازای هدیه به هدف نهایی یعنی فروش کالا دست یافته است.
persil

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/xjgW6

826 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

  1. لازم به ذکر است این پروژه توسط گروه تبلیغاتی توت مجری انحصاری تبلیغات محیطی داخل هایپر استارهای ایران اجرا گردیده

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند