پهباد آمازون به زودی در کمتر از 30 دقیقه کالا را تحویل می‌دهد!

به این مطلب رای دهید:
کل: 0 میانگین: 0

یکی از شایعاتی که چند ماه پیش در مورد فروشگاه اینترنتی آمازون بسیار زیاد منتشر شده بود ساخت پهباد آمازون برای حمل‌ونقل کالا بود که حالا این شایعه به حقیقت تبدیل شده است!

بله، در تیزر تبلیغاتی که به‌تازگی از سوی آمازون منتشر شده است جرمی کلارکسون به‌عنوان سخنگوی آمازون سرویس Amazon Prime Air را معرفی کرده است.
جرمی کلارکسون پس از جدایی از برنامه محبوب تخته گاز به آمازون پیوست و این اولین جضور او در یک برنامه پس‌از خروج از بی‌بی‌سی است.
2015-11-30_17-23-57
آمازون اعلام کرده است از زمان سفارش محصول تا ارسال آن به محل سکونت خریدار، حداکثر 30 دقیقه طول خواهد کشید. البته در حال حاضر پهباد آمازون می‌تواند بسته‌هایی با وزن 2.2 کیلوگرم را تا فاصله‌های بین 16 تا 32 کیلومتر حمل کند. این دستگاه با سرعت حداکثر 88 کیلومتر در ساعت در ارتفاع 122 متری از سطح زمین پرواز می‌کند.

پهباد آمازون Amazon Prime Air با داشتن سنسورهای پیشرفته توانایی شناخت اجسامی را دارد که در آسمان در حال حرکت هستند و از آنها دوری می‌کند.

2015-11-30_17-20-49
واقعیت این است که آمازون علی‌رقم شکست در فروش موبایل‌های هوشمند خود توانسته است همچنان در عرصه فروش به شکل اینترنتی رهبر بازار باقی بماند. حتماً به زودی در آسمان شهرهای مختلف شاهد پهبادهای آمازون خواهیم بود.

ویدئوی معرفی پهباد آمازون که توسط جرمی کلارسون معرفی شده است را مشاهده کنید: