پیتزا هات: وای‌فای را خاموش و پیتزا هدیه بگیرید!

به مناسبت ساعت زمین، پیتزا هات طرفدارانش را تشویق می‌کند تا به ازای دریافت یک پیتزای رایگان، وای فای خود را به مدت یک ساعت خاموش کنند.
در حالی که مرسوم است به مناسبت ساعت زمین برای یک ساعت چراغ‌ها را خاموش کنند، پیتزا هات اخیرا متوجه شد که خوردن پیتزا در تاریکی چقدر سخت است. در ادامه مدیر ارشد برند در منطقه خاورمیانه و آفریقا، بورلی دی کروز، در بیانیه ای گفت که امسال از مردم می‌خواهد تا از هدف مهم دیگری پشتیبانی کنند.

مطالعه بیشتر: کمپین پارتیزانی پیتزا هات برای کریسمس

پیتزا هات در قالب کمپین «یک ساعت آفلاین» از طرفدارانش می‌خواهد تا برای دریافت یک عدد پیتزای رایگان، اینترنت وای فای خود را قطع کنند. این کمپین که توسط آژانس تبلیغاتی شریک آن یعنی «M&C Saatchi» امارات متحده عربی راه اندازی شد، حول محور یک وبسایت می‌چرخد که فقط به صورت آفلاین، بدون استفاده از هر نوع اینترنت دیتا یا وای فای، کار می‌کند.

پیتزا هات

به این ترتیب یک کد ویژه سمت سرور تعبیه شده است که به سایت اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران هیچ نوع اتصال اینترنتی فعال ندارند، آن‌ها را کشف و امکان استفاده از محتوای سایت را برایشان به وجود آورد. سپس یک تایمر 60 دقیقه ای به شمارش معکوس می‌پردازد. اگر کاربران دوباره آنلاین شوند، تایمر متوقف شده و از آن‌ها درخواست می‌گردد تا با آفلاین شدن دوباره در صف متقاضیان یک پیتزای رایگان قرار بگیرند.

مراسم گرامیداشت ساعت زمین معمولا شامل خاموش کردن چراغ‌ها بین ساعت 8:30 تا 9:30 شب می‌شود اما در این ساعت معمولا بسیاری از افراد مشغول صرف شام هستند. به گفته «دی کروز»، از آن جا که خوردن پیتزا در تاریکی کار سختی است، در نتیجه پیتزا هات می خواهد با انجام این کار مردم را تشویق کند تا امسال به شیوه ای متفاوت به پشتیبانی از یک هدف بزرگ بپردازند که به همان اندازه تاثیر گذار است.

مدیران و کارمندان این رستوران ضمن علم به علاقه فراوان همه جهانیان به پیتزا، خود نیز عاشق کره زمین و ساکنانش هستند. آن ها برای دادن شانس برنده شدن یک پیتزای رایگان به افراد به نشانه تشکر بابت قطع یک ساعته اینترنت لحظه شماری می‌کنند.

پیتزا هات می‌گوید حدود 120 پیتزای رایگان به مشتریانی در عمان و امارات متحده عربی تحویل داده شده است که با موفقیت یک ساعت آفلاین مانده‌اند.

منبع: www.designtaxi.com