پاناسونیک و دیجی‌کالا : پیش‌بینی نتایج بازی‌های یورو 2016

مسابقات فوتبال! لذت پیگیری و تماشای مسابقات فوتبال، همچون نبرد گلادیاتورها، از طرفداران زیادی در عصر جدید برخوردار است. به‌طوری‌که در تورنمنت‌های جهانی و اروپایی این جذابیت به اوج خود می‌رسد.

مسابقات یورو (جام ملت‌های اروپا) UEFA Euro 2016 نیز از این دسته از تورنمنت‌ها هست که طرفداران خود را در سراسر دنیا به خود مشغول می‌کند و چه فرصتی از این بهتر تا برندها سهمی از این واقعیت پرشور و نشاط داشته باشند.

مطالعه بیشتر: همکاری پاناسونیک و پروه چارتار

موفقیت دیجی‌کالا در چند سال اخیر در جذب نقدینگی بازار به‌سوی فروش محصولات از طریق آنلاین انکارناپذیر است و این برند به‌تنهایی بار بزرگی از روی دوش برندها در حوزه فروش برداشته است، آن‌هم در بازاری که این روزها اوضاع خوبی ندارد و دچار رکودی پایدار شده است.

سرویس‌دهی خوب دیجی‌کالا به نسبت ایران و اهداف جلب مشتری و مشتری‌مداری این شرکت، منجر به طرح برنامه‌ای در راستای سوارشدن این برند بر موج مسابقات یورو 2016 شده است تا از این طریق نیز بتواند قدمی جدید در اهداف توسعه بازار خود داشته باشد و حربه‌ای نو به‌جز تخفیفات روزانه برای این بازار آشفته داشته باشد.

مطالعه بیشتر: کمپین خلاقانه نزدیکتر از پاناسونیک

چه چیزی بهتر از اینکه مشتری در کنار برند شما تفریح کند و سرگرم باشد و در آن میان شما نیز پیشنهادات خود را ارائه دهید. این موضوع یکی از مسائلی است که همیشه برندها فراموش می‌کنند.
به یاد داشته باشید که برند همچون یک موجود زنده است و یکی از خصوصیت موجودات زنده رابطه و احساس است؛ پس سعی کنید جزئی از مشتریان خود باشید تا در قلب و عقل آن‌ها جای داشته باشید.

نمایی از صفحه مسابقات پیش‌بینی نتایج بازی‌های یورو 2016 :
uero2016-forecast-panasonic-digikala-azhandservice-banner
uero2016-forecast-panasonic-digikala-azhandservice

از طرفی در طول یک سال گذشته شاهد حضور مجدد برند پاناسونیک در بازار ایران بوده‌ایم، برندی که از قدیم‌الایام آن‌ را به‌عنوان برندی باکیفیت و ژاپنی می‌شناسیم. گویا همین حضور مجدد باعث شده تا این برند نیز این فرصت را غنیمت بشمرد تا در کنار نسل جدیدی که شاید کمتر خاطره‌ای از این برند دارند، به معرفی محصولات خود بپردازد.

مطالعه بیشتر: کمپین نوستالژی پاناسونیک در قشم

نکته‌ای که در این کمپین قابل‌ملاحظه است انتخاب جوایز این مسابقات است که کاملاً حال و هوا و اصالت برند پاناسونیک به‌عنوان اسپانسر مسابقات پیش‌بینی نتایج بازی‌ها یورو 2016 را مشخص می‌کند و آن ژاپنی بودن این برند است.
از طرفی حضور پاناسونیک در کمپین پیش‌بینی نتایج بازی‌های یورو 2016 همراه با آژندسرویس است. گویا می‌توان حدس زد که نماینده جدید پاناسونیک در ایران بسیار هوشمندانه عمل می‌کند و در دو سال گذشته ردپاهای خوبی از خود بجا گذاشته است.

صفحه فرود مسابقه پیش‌بینی نتایج بازی‌های یورو 2016