پینترست ابزاری قدرتمند برای تحقیقات بازار

پینترست ابزای قدرتمند برای تحقیقات بازار
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پینترست ابزار قدرتمند در تحقیقات

پینترست ، گذشته از تصاویر با مضامین مختلف, پینترست با برخورداری از اطلاعات بسیار مفید به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای تحقیقات بازار بدل شده است.

عکس ها هزاران حرف ناگفته را بیان میکنند که شما میتوانید از عکس های پین شده توسط مشتریان به اطلاعات زیادی از جمله علایق و داستان زندگی آنها پی برد.
Pinterest با داشتن در اختیار گذاشتن چنین اطلاعات مفیدی به یک ابزار قدرتمند در تحقیقات بازار بدل شده است و طی آخرین آمار بدست آمده از سال 2011 تا 2012 این سایت اشتراک گذاری عکس 286% رشد داشته است.

این رشد علاوه بر موقیعت شبکه اجتماعی از نوید رشدی در فروش انلاین نیز خبر میدهد.

پینترست ابزای قدرتمند برای تحقیقات بازار
پینترست ابزای قدرتمند برای تحقیقات بازار

رسالت اصلی تحقیقات در بازار

رسالت اصلی تحقیقات بازار آگاهی از اطلاعات مفید در مورد مشتریان میباشد که در حال حاضر شبکه های اجتماعی بهترین راه حل برای رسیدن سریع به این الگوهای رقتاری و شناسایی مشتریان هستند.که مسلما پینترست یکی از بهترین ها در این میان است.
تکنولوژی با تحت تاثیر قراردادن راه های تحقیقات بازار بهترین و ساده ترین بازخورد را از محصولات در اختیار ما می گذاردند.

طبق امار بدست آمده پینترست در حال حاضر بیش از 70 میلیون کاربر دارد که نزدیک به 70 درصد از آنها آمریکایی میباشند.

پس بر اساس این اعداد شما به یک منبع غنی از اطلاعات مشتریان برای تحقیقات بازار دست خواهید داشت.

ادراک و خواسته های مشتری

پیترست به راحتی به شما میگوید که مشتریان به چه چیز علاقه دارند, در حال حاضر چه می خواهند و در آینده به چه چیزی نیاز دارند.

بیشتر بخوانید:  بازاریابی ژاپنی و خبرساز شدن برند

مشتریان با پین هایی که میکنند به شما میگویند که چه نوع دکوری را می پسندند, اتاق کودک خود را چگونه میچینند و چه مراسم عروسی را دوست دارند و هزاران حرف دیگر که شما میتوانید از نوع پین کردن آنها پی ببرید.

مشتریان برد پینترست خود را دسته بندی و نام گذاری میکنند و این وظیفه کارشناسان تحقیقات بازار است که از این اطلاعات و داده ها برای طبقه بندی مشتریان خود استفاده نمایند.

در آخر اینکه تکنولوژی روز به روز پیشرفت میکند و این ما هستیم که چگونه بخواهیم بر این موج سوار شویم و با سرعت بیشتری به مقصد برسیم.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0