چند استراتژی موبایل مارکتینگ برای نسل وای

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

امروزه در تمام محفل‌های بازاریابی صحبت از نسل هزاره ( جوانان و نوجوانان‌ ) است و همه‌جا خبر از اتفاقاتی است که توسط این نسل سروصدا راه می‌اندازد. نسل هزاره (وای) نسلی که همیشه پویا و در حرکت است و تلفن‌های همراه بخشی جدانشدنی از زندگی آنها هستند.
همین نکته می‌تواند یکی از نقاط موفقیت برای یک هدفگذاری مارکتینگ باشد، موبایل !
در این قسمت با چند استراتژی برای ایجاد اثربخشی در برنامه بازاریابی در حوزه موبایل مارکتینگ می‌پردازیم؛

EAM-Blog-App-Development-موبایل-مارکتینگ
سازگاری با دنیای دیجیتال
هر روزه شاهد نوآوری و اختراعات جدید در دستگاه‌های دیجیتال و گجت‌های نوین هستیم. لذا بسیار مهم است که در هنگام برنامه‌ریزی برای کمپین بازاریابی، سازگاری و اجرایی بودن آنرا برروی بستر موبایلی و دیجیتال در نظر بگیریم.
فقط این نکته را در نظر بگیرید این رسانه جایی است که بیشترین ارتباط را با مخاطب دارد و حضور بیش از حد شما می‌تواند تاثیر عکس بگذارد.
استفاده از شبکه‌های اجتماعی
این نسل همواه در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و تبادل نظر با دوستان خود هستند.مهم نیست مخاطبین شما از چه پلت‌فرمی استفاده می‌کنند، بلکه شما باید در آنجا کاملا قوی و همانطور که آنها هستند حضور داشته باشید و با آنها وقت بگذرانید.
حضور در شبکه‌های اجتماعی قدرت و جذابیت برند شما را افزایش می‌دهد و شما می‌توانید از همین طریق جذابیت‌های بیشتری با ارائه پروموشن‌ها و تخفیف‌ها ایجاد نمایید.
حتی ایجاد مسابقاتی برای درگیر کردن مخاطب با محصولات شما، می‌تواند به این برنامه‌ریزی کمک کند.
توسعه و ساخت اپلیکیشن
یکی از اتفاقات خوب در دنیای دیجیتال گسترش اپلیکیشن‌ها است و طبق آمار 72 درصد از این نسل به دانلود و استفاده از اپلیکیشن‌های برندها تمایل دارند. با بررسی مخاطبین خود بطور علمی و نیازسنجی، اطلاعات و امکاناتی از برند خود فراهم و در اپلیکیشن به آنها ارائه دهید. زیرا برای این نسل بسیار ساده‌تر خواهد بود تا از طریق اپلیکیشن با شما در ارتباط باشند.
ارائه تخفیفات از طریق پیام کوتاه SMS
بر اساس تحقیقات بهترین پیام مستقیم از برند برای این نسل، دریافت تخفیف و اعلام پروموشن است. لذا با یک پیامک تخفیف و یا اعلام پروموشن خاص به راحتی می‌توانید یک مسیر تازه به سمت مخاطب خود باز نمایید.
در موبایل مارکتینگ، یکی دیگر از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد اولین ارتباط با مخاطب هدف، استفاده از QR code است. QR یک راه ساده برای تبدیل آگهی‌های چاپی و استاتیک به یک تبلیغ پویا است.

QR-Code-Marketing-موبایل-مارکتینگ

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0