گیر کردن دست در قوطی چیپس پرینگلز ارزش ریسک را دارد

چیپس پرینگلز
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند چیپس پرینگلز «Pringles» در پی انتشار تازه‌ترین آگهی تبلیغاتی خود، با اتخاذ رویکردی طنز آمیز همچون کمپین تابستانی خاقانه این برند، الهام بخش و مبتکرانه میان وعده‌هایی مناسب برای روز بازی بزرگ Super Bowl را ارائه داده و سکوت چندین ساله خود درباره یکی از بزرگ‌ترین مشکلات طرفداران چیپس‌های Pringles را می‌شکند.

آگهی تبلیغاتی امسال SuperBowl اوقاتی را نشان می‌دهد که طرفداران و دوستداران چیپس پرینگلز معروف صرف لذت بردن از میان وعده نمکی دلخواهشان کرده و از پیامد‌های جالب و سرگرم کننده غیر منتظره خوردن چیپس Pringles لذت می‌برند. این پیامد‌ها فقط خاص چیپس Pringles با آن قوطی‌های جذاب و منحصر به فردش است.

طرفداران این چیپس جذاب و پر طرفدار اخیرا در کانال‌های اجتماعی با ارسال توییت‌هایی واقعی از تجربیات خود، گفته‌اند که بار‌ها از گیر کردن دستانشان در قوطی‌های چیپس Pringles به تنگ آمده اند.

این آگهی تبلیغاتی چیپس پرینگلز با الهام از تجربه قدیمی و درگیری طرفداران برای دستیابی به آخرین ورقه چیپس موجود در قوطی‌های سمبلیک برند، به شرح مشکل گیر کردن دستان مصرف کنندگان در این قوطی‌ها پرداخته است. در واقع 43 درصد از مردم اعتراف کرده‌اند که حداقل برای یک بار دستانشان در قوطی چیپس Pringles گیر کرده است.

پس از تولید و پخش این آگهی تبلیغاتی، طرفداران Pringles متوجه شدند که گیر کردن دستانشان در قوطی‌های چیپس برند مشکل چندان بزرگی نبوده بلکه ارزش آن را دارد تا با ریسک کردن به آخرین دانه چیپس موجود در قوطی دست یافت.

بیشتر بخوانید:  عشق با اولین گاز را در رستوران کی اف سی جشن بگیرید!

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0