کادیلاک هویتش را احیا می‌کند

کادیلاک
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

استودیو طراحی «Mother Design» در قالب مدیریت پروژه به روز رسانی خودرو‌های لوکس آمریکایی یک لوگوی ساده و مدرن را برای کادیلاک طراحی کرده است. از آن جا که کادیلاک به دنبال تولید طیف گسترده ای از محصولات و حضوری پر رنگ در بازار جهانی است، این خودروساز آمریکایی برند جدیدی را توسط Mother Design عرضه کرده و در ادامه پروژه به روز رسانی شرکت شامل راه اندازی دو خط تولید خودروی برقی برای اولین بار در چند سال گذشته می‌شود.

مطالعه بیشتر: دیجیتال مارکتینگ چیست؟

رنگ و تزئینات موجود در لوگوی قبلی این بار حذف شده و اگرچه نسخه کروم سه بعدی هنوز پابرجاست اما جای آن را یک لوگوی مسطح سیاه و سفید گرفته است. در عمل، این شبکه خطوط هندسی در ابعاد کوچک چندان واضح و مشخص نیست و این موضوع در رسانه‌های اجتماعی نیز کاملا مشهود است اما دیدن این پیچیدگی‌ها حتی برای یک بار هم که شده، خوب و جذاب خواهد بود.

حذف پالت رنگ از لوگوی کادیلاک ممکن است در وهله نخست زیان بار به نظر برسد اما چیزی از بزرگی برند کم نخواهد کرد. به علاوه، از لحاظ میراث و پیشینه تاریخی می‌توان این طور استدلال کرد که طراحی سیاه و سفید لوگوی جدید کادیلاک ریشه در اولین لوگو‌های برند در آغاز قرن بیستم دارد.

مطالعه بیشتر: فیلیمو یا نماوا

این پروژه احیا شامل حال اعضای خانواده «Cadillac Gothic» نیز می‌شود که به شکلی سفارشی به روز رسانی شده اند. این لوگوی ظریف نشانی از استفاده تاریخی برند از عرض و پهنا در تایپوگرافی دارد البته به شکلی بسیار متفاوت که از بیشترین ارتباط با هویت برند برخوردار است. هویت بصری جدید برند فعلا در کانال‌های دیجیتال جای هویت قبلی را گرفته و این روند تا سال 2022 ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  برند لکسوس معتبرترین برند خودرو در سال ۲۰۲۱

منبع: www.creativereview.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0