کاربران شبکه های اجتماعی

کاربران شبکه های اجتماعی تا سال ۲۰۲۱ بیش از یک سوم جمعیت جهان را تشکیل خواهند داد!

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.4K۰

شبکه های اجتماعی Social Media پدیده‌ای هستند که در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ با حضور پلتفرم‌هایی مانند XING و Myspace شکوفا شدند و اکنون بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند. از آن زمان به بعد شبکه های اجتماعی تبدیل به فضایی برای به اشتراک گذاشتن عکس، فیلم و محتوا و همچنین تبادل نظر شدند. به مرور، هرچقدر اینترنت بیشتر در فضای شهرها و حتی روستاها فراگیر می‌شود، تعداد کاربران شبکه های اجتماعی بیشتر می‌شوند. تا جایی که هم اکنون بسیاری از برترین برندهای دنیا، با جدیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف فعالیت کرده و تبلیغات زیادی در این زمینه انجام می‌دهند.

در حال حاضر تعداد کاربران شبکه های اجتماعی مختلف در سراسر جهان در حدود ۲.۶۲ میلیارد نفر است. پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۱ این عدد به بیش از ۳ میلیارد نفر برسد، یعنی به عبارتی بیشتر از یک سوم جمعیت دنیا!

کاربران شبکه های اجتماعی

لینک کوتاه
http://bit.ly/2IbgX9e

799 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند