تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست به 300 میلیون نفر رسید

کاربران فعال ماهانه پینترست به ۳۰۰ میلیون نفر رسید

زمان مطالعه 2 دقیقه3.4K۰

در طول سه ماهه دوم ۲۰۱۹ تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست به ۳۰۰ میلیون نفر رسید، این رقم ۹ میلیون بیشتر از مقداری است که در سه ماهه اول سال گزارش شده بود. بخش عمده ای از کاربران فعال ماهانه پینترست کاربران بین المللی هستند: ۲۱۵ میلیون نفر از این کاربران از خارج از یالات متحده هستند.

تعداد کاربران ماهانه فعال پینترست

مدیر ارشد مالی پینترست تاد مورگنفلد می‌گوید که این شرکت از رشدی که در بازارهای بین المللی شاهد آن است بسیار خشنود است. با توجه به انتشار درآمد سه ماهه دوم پینترست، این شرکت همچنان روی بهبود تجربیات کاربر تمرکز می‌کند تا رشد و تعامل بیشتر انجام شود. او می‌افزاید: در طول این سه ماهه، با بهبود توصیه‌های جستجو، پینترست را شخصی‌تر کردیم و همچنین با اضافه کردن محتوای ویدیویی بیشتر و محصولات قابل خرید، پلتفرم را نیز کارامدتر کردیم.

درآمد پینترست در طول سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به ۲۶۱ میلیون دلار افزایش یافت

درآمد پینترست در سال 2019

 پینترست در مدت سه ماهه دوم سال جاری ۲۶۱ میلیون دلار درآمد ایجاد کرده (۶۲ % بیشتر نسبت به سال گذشته) و نزدیک به ۶۰ میلیون دلار بیشتر از درآمد آن در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹. ۲۳۸ میلیون دلار از ۲۶۱ میلیون دلار درآمد آن، از ایالات متحده آمریکا به دست آمده است.

همچنین تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست در حال افزایش هستند و شاهد افزایش ۳۰ درصدی این عدد نسبت به سال گذشته هستیم. این شرکت با توجه به چشم‌انداز سالانه خود برای سال ۲۰۱۹ انتظار دارد درآمد سالانه آن از ۱میلیارد دلار نیز فراتر رود و به عددی بین ۱.۰۹۵ تا ۱.۱۱۵ میلیارد دلار برسد.

فرصت‌های بیشتر برای تبلیغ‌کنندگان

پینترست در طول سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹، ابزار تبلیغاتی موبایل را معرفی کرد که به تبلیغ‌کنندگان امکان می‌داد از طریق تلفن خود کمپین‌هایی را ایجاد و مدیریت کنند. همچنین قابلیت‌های جدیدی را برای بخش ویدئو برای برندها توسعه داده است؛ از جمله این موارد می‌توان به آپلودکننده به‌روزشده ویدئو، قابلیت برنامه‌ریزی و یک برگه اختصاصی برای ویدیو در پروفایل‌های تجاری اشاره کرد.

پینترست تلاش‌های خود را در زمینه نوآوری‌های مرتبط با تجارت الکترونیک متمرکز کرده است. این شرکت به تازگی ابزار جستجوی تصویری “Complete the Look” را راه‌اندازی کرده است. بر اساس این ویژگی محصولات مرتبط با موارد موجود در تصاویر پین‌شده به کاربران توصیه می‌شوند.

جمع‌بندی

پینترست به عنوان بستری برای گشت‌وگذار در میان تصاویر، طیف گسترده‌ای از فرصت‌ها را برای نمایش محصولات فراهم می‌کند. اکنون تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست افزایش قابل توجهی داشته اشت و این شبکه اجتماعی قابلیت‌های خوبی در زمینه تجارت الکترونیک دارد، بیش از مورد توجه کارشناسان بازاریابی واقع شده است.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2GXvraH

799 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند