کاربران فعال ماهانه پینترست به 300 میلیون نفر رسید

تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست به 300 میلیون نفر رسید
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در طول سه ماهه دوم 2019 تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست به 300 میلیون نفر رسید، این رقم 9 میلیون بیشتر از مقداری است که در سه ماهه اول سال گزارش شده بود. بخش عمده ای از کاربران فعال ماهانه پینترست کاربران بین المللی هستند: 215 میلیون نفر از این کاربران از خارج از یالات متحده هستند.

تعداد کاربران ماهانه فعال پینترست

مدیر ارشد مالی پینترست تاد مورگنفلد می‌گوید که این شرکت از رشدی که در بازارهای بین المللی شاهد آن است بسیار خشنود است. با توجه به انتشار درآمد سه ماهه دوم پینترست، این شرکت همچنان روی بهبود تجربیات کاربر تمرکز می‌کند تا رشد و تعامل بیشتر انجام شود. او می‌افزاید: در طول این سه ماهه، با بهبود توصیه‌های جستجو، پینترست را شخصی‌تر کردیم و همچنین با اضافه کردن محتوای ویدیویی بیشتر و محصولات قابل خرید، پلتفرم را نیز کارامدتر کردیم.

درآمد پینترست در طول سه ماهه دوم سال 2019 به 261 میلیون دلار افزایش یافت

درآمد پینترست در سال 2019

 پینترست در مدت سه ماهه دوم سال جاری 261 میلیون دلار درآمد ایجاد کرده (62 % بیشتر نسبت به سال گذشته) و نزدیک به 60 میلیون دلار بیشتر از درآمد آن در سه ماهه اول سال 2019. 238 میلیون دلار از 261 میلیون دلار درآمد آن، از ایالات متحده آمریکا به دست آمده است.

همچنین تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست در حال افزایش هستند و شاهد افزایش 30 درصدی این عدد نسبت به سال گذشته هستیم. این شرکت با توجه به چشم‌انداز سالانه خود برای سال 2019 انتظار دارد درآمد سالانه آن از 1میلیارد دلار نیز فراتر رود و به عددی بین 1.095 تا 1.115 میلیارد دلار برسد.

بیشتر بخوانید:  کپشن اینستاگرام ، عامل مهمی در افزایش نرخ مشارکت

فرصت‌های بیشتر برای تبلیغ‌کنندگان

پینترست در طول سه ماهه دوم سال 2019، ابزار تبلیغاتی موبایل را معرفی کرد که به تبلیغ‌کنندگان امکان می‌داد از طریق تلفن خود کمپین‌هایی را ایجاد و مدیریت کنند. همچنین قابلیت‌های جدیدی را برای بخش ویدئو برای برندها توسعه داده است؛ از جمله این موارد می‌توان به آپلودکننده به‌روزشده ویدئو، قابلیت برنامه‌ریزی و یک برگه اختصاصی برای ویدیو در پروفایل‌های تجاری اشاره کرد.

پینترست تلاش‌های خود را در زمینه نوآوری‌های مرتبط با تجارت الکترونیک متمرکز کرده است. این شرکت به تازگی ابزار جستجوی تصویری “Complete the Look” را راه‌اندازی کرده است. بر اساس این ویژگی محصولات مرتبط با موارد موجود در تصاویر پین‌شده به کاربران توصیه می‌شوند.

جمع‌بندی

پینترست به عنوان بستری برای گشت‌وگذار در میان تصاویر، طیف گسترده‌ای از فرصت‌ها را برای نمایش محصولات فراهم می‌کند. اکنون تعداد کاربران فعال ماهانه پینترست افزایش قابل توجهی داشته اشت و این شبکه اجتماعی قابلیت‌های خوبی در زمینه تجارت الکترونیک دارد، بیش از مورد توجه کارشناسان بازاریابی واقع شده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0