کارت سبز طبیعت سینره cinere

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت طبیعت زنده (سینره) در راستای اهداف بازاریابی خود اقدام به ارائۀ طرح باشگاه مشتریان نموده‌است.
در این طرح، فعالان در زمینۀ فروش محصولات سینره بصورت خودکار عضو این باشگاه شده و بسته‌ای حاوی کارت عضویت و رمز را دریافت می‌کنند و با فعال‌سازی طبیعت کارت می‌توانند از مزایای تشویقی طرح به ازای امتیازات کسب شده از خرید محصولات بهره‌مند شوند.
دعوتنامه-سینره
با توجه به آمار سرانه مصرف لوازم آرایشی در جهان، ایران جزو 10کشور اول است و اگر این آمار را در خاورمیانه محاسبه کنیم، ایران با 30درصد از مصرف این کالا پس از عربستان در رتبه دوم جای دارد؛از طرف دیگر براساس آمار مرکز مبارزه با قاچاق کالا، سالانه در ایران “یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار” فرآورده‌های آرایشی مصرف می‌شوند.
این آمار نشان می‌دهد که میزان قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی “۱۰ برابر” واردات قانونی آن است و همچنین بنا به گزارشی دیگر 50درصد از مقادیر قاچاق این نوع کالاها، تقلبی هستند.

با توجه به آمار مصرف بالای این کالا در ایران و موارد تقلبیِ موجود، شرکت طبیعت زنده با برند ایرانی CINERE و زربند ( محصولات گیاهی ) می‌تواند با تولید محصولات با کیفیت مطلوب و جلب اطمینان مشتریان نسبت به محصولات رقبای خارجی، از بازار خوبی برخوردار شود.
کارت-سبر-green-card
ایجاد باشگاهی که در حمایت از فعالان حوزۀ فروش است، علاوه بر جلوگیری از وارد شدن کالای تقلبی به چرخۀ فروش، منافع خوبی را برای جذب فروشندگان به فروش کالای ایرانی ایجاد می‌کند، البته به شرط اینکه برنامه‌های بلندمدتی برای آن دیده شود و تنها به راه‌اندازی یک باشگاه ختم نشود.
قبل از سینره ، شرکت اوریف‌لیم اقدام به ایجاد طرحی دیگر در راستای بازاریابی شبکه‌ای برای فروش محصولات آرایشی خود کرده بود که با توجه به هرمی بودن این طرح، فعالیت آنها متوقف گردید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0