بستن
آمار و ارقام

کاهش محبوبیت روز ولنتاین باعث کاهش هزینه‌های آن نشده است + اینفوگرافیک

www.hdnicewallpapers.com

شاید بسیار شنیده باشید که می‌گویند عشق هزینه‌ای ندارد، اما آمارهای مربوط به هزینه هر فرد برای روز ولنتاین چیزی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد. خرید بسته‌ها و گل‌های مخصوص روز ولنتاین بسیار خاص و ویژه هستند و این مهم باعث شده هزینه افراد برای این روز در سال‌های اخیر روند افزایشی داشته باشد. نکته جالب اینجاست که کاهش محبوبیت روز ولنتاین نیز باعث نشده روند هزینه‌های افراد برای این روز کاهشی شود.

همین موضوع نشان می‌دهد که شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار باید تمرکز زیادی بر روی تبلیغات ویژه ولنتاین بگذارند. برای مشاهده‌ ایده‌هایی برای تبلیغات خلاقانه ولنتاین ۲۰۲۰ این مقاله را بخوانید.

طبق پیش‌بینی‌ها هزینه‌های مربوط به روز ولنتاین در سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده چیزی حدود ۲۰٫۷ میلیارد دلار خواهد بود که نسبت به سال گذشته رشد حدوداً ۶ درصدی را نشان می‌دهد. این رشد هزینه‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که میزان محبوبیت روز ولنتاین در ایالات متحده رو به کاهش است. ده سال قبل ۶۳% مردم ایالات متحده در جشن روز ولنتاین مشارکت داشتند ولی این نسبت در سال ۲۰۱۹ به ۵۱% کاهش خواهد یافت. اما آمارها نشان می‌دهد که افرادی که این روز را جشن می‌گیرند آن را نسبت به سال‌های گذشته با جدیت بیشتری برگزار می‌کنند و برای آن بیشتر هزینه می‌کنند.

هزینه‌های مربوط به روز ولنتاین

میانگین هزینه‌ای که افراد در روز ولنتاین انجام می‌دهند در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۶۲ دلار خواهد بود و رشد قابل‌توجهی را نسبت به مبلغ ۱۰۳ دلار برای هر فرد در سال ۲۰۰۹ داشته است. آمارها بیانگر این هستند که افرادی که این روز را جشن می‌گیرند ۹۳٫۲۴ دلار برای همسر یا پارتنر خود، ۲۹٫۸۷ دلار برای سایر اعضای خانواده، ۹٫۷۸ دلار برای دوستان، ۸٫۶۳ دلار برای همکلاسی‌ها و معلم‌های بچه‌ها، ۷٫۷۸ دلار برای همکاران، ۶٫۹۴ دلار برای حیوانات خانگی و مابقی را برای سایر افراد و دسته‌بندی‌ها هزینه خواهند کرد. امسال نیز مثل سال‌های گذشته آقایان بیشتر از خانم‌ها برای هدایای روز ولنتاین هزینه خواهند کرد. میانگین هزینه آقایان برای روز ولنتاین ۲۲۹٫۵۴ دلار است که بیش از دو برابر میانگین هزینه خانم‌ها برای این روز است. خانم‌ها در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۹۷٫۷۷ دلار برای روز ولنتاین خرج خواهند کرد.

اینفوگرافیک زیر روند کاهش محبوبیت روز ولنتاین و افزایش هزینه‌های افراد برای این روز را نمایش می‌دهد.

کاهش محبوبیت روز ولنتاین
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فروشگاه استارباکس Starbucks این‌بار فرصت جدیدی را برای مجردها ایجاد کرده است تا در روز
معمولاً رویدادها و رخدادهای اجتماعی یکی از بهترین فرصت‌ها برای کسب‌وکارهای مختلف است، تا بتوانند
انتخاب  بهترین برند بیسکویت از نظر دیجیتال مارکتینگ و فعالیت در اینستاگرام، کار راحتی است
برچسب : روز عشقروز ولنتاینولنتاین
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
این روزها اینستاگرام نقش مهمی در تبلیغات بسیاری از کسب‌وکارهای…