کاهش محبوبیت روز ولنتاین باعث کاهش هزینه‌های آن نشده است + اینفوگرافیک

کاهش محبوبیت روز ولنتاین
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شاید بسیار شنیده باشید که می‌گویند عشق هزینه‌ای ندارد، اما آمارهای مربوط به هزینه هر فرد برای روز ولنتاین چیزی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد. خرید بسته‌ها و گل‌های مخصوص روز ولنتاین بسیار خاص و ویژه هستند و این مهم باعث شده هزینه افراد برای این روز در سال‌های اخیر روند افزایشی داشته باشد. نکته جالب اینجاست که کاهش محبوبیت روز ولنتاین نیز باعث نشده روند هزینه‌های افراد برای این روز کاهشی شود.

همین موضوع نشان می‌دهد که شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار باید تمرکز زیادی بر روی تبلیغات ویژه ولنتاین بگذارند. برای مشاهده‌ ایده‌هایی برای تبلیغات خلاقانه ولنتاین ۲۰۲۰ این مقاله را بخوانید.

طبق پیش‌بینی‌ها هزینه‌های مربوط به روز ولنتاین در سال 2019 در ایالات متحده چیزی حدود 20.7 میلیارد دلار خواهد بود که نسبت به سال گذشته رشد حدوداً 6 درصدی را نشان می‌دهد. این رشد هزینه‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که میزان محبوبیت روز ولنتاین در ایالات متحده رو به کاهش است. ده سال قبل 63% مردم ایالات متحده در جشن روز ولنتاین مشارکت داشتند ولی این نسبت در سال 2019 به 51% کاهش خواهد یافت. اما آمارها نشان می‌دهد که افرادی که این روز را جشن می‌گیرند آن را نسبت به سال‌های گذشته با جدیت بیشتری برگزار می‌کنند و برای آن بیشتر هزینه می‌کنند.

هزینه‌های مربوط به روز ولنتاین

میانگین هزینه‌ای که افراد در روز ولنتاین انجام می‌دهند در سال 2019 حدود 162 دلار خواهد بود و رشد قابل‌توجهی را نسبت به مبلغ 103 دلار برای هر فرد در سال 2009 داشته است. آمارها بیانگر این هستند که افرادی که این روز را جشن می‌گیرند 93.24 دلار برای همسر یا پارتنر خود، 29.87 دلار برای سایر اعضای خانواده، 9.78 دلار برای دوستان، 8.63 دلار برای همکلاسی‌ها و معلم‌های بچه‌ها، 7.78 دلار برای همکاران، 6.94 دلار برای حیوانات خانگی و مابقی را برای سایر افراد و دسته‌بندی‌ها هزینه خواهند کرد. امسال نیز مثل سال‌های گذشته آقایان بیشتر از خانم‌ها برای هدایای روز ولنتاین هزینه خواهند کرد. میانگین هزینه آقایان برای روز ولنتاین 229.54 دلار است که بیش از دو برابر میانگین هزینه خانم‌ها برای این روز است. خانم‌ها در سال 2019 مبلغ 97.77 دلار برای روز ولنتاین خرج خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  کمپین روز ولنتاین از استارباکس و سایت دوستیابی

اینفوگرافیک زیر روند کاهش محبوبیت روز ولنتاین و افزایش هزینه‌های افراد برای این روز را نمایش می‌دهد.

کاهش محبوبیت روز ولنتاین

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0