کتونی تنیس نایک، پر طرفدار ترین محصول نایکی

کتونی تنیس نایک

کمپانی نایک امسال با کفش‌های ورزشی خاص خود در رتبه ششم تولید کننده محبوب ترین و پر طرفدار ترین محصولات در جهان قرار گرفت. کتونی تنیس نایک که ستاره نوجوان دنیای این ورزش، اما رادوکانو به پا کرده بود چهارمین محصول جذاب و پرفروش از نگاه زنان شد.

مطالعه بیشتر: کمپین جذاب نایک با حضور بزرگان فوتبال

جستجو برای خرید کتونی تنیس نایک از آن زمان بیشتر باب شد که رادوکانو عنوان اولین زن بریتانیایی قهرمان مسابقات تنیس آزاد آمریکا را به دست آورد. این مسابقات از سال 1977 میلادی تاکنون برگزار می‌شود. از آن زمان تاکنون میزان محبوبیت این کفش‌های تنیس پر طرفدار 86 درصد افزایش یافت. رائوکانو اولین زن بریتانیایی است که از سال 1977 میلادی تا به حال قهرمان گرند اسلم انفرادی شده است.

کتونی تنیس

انتشار فهرست محبوب ترین محصولات در میان مردم عادی نشان می‌دهد که بریتانیایی‌ها بین پوشیدن کفش‌های راحتی و تلاش برای نشان دادن شخصیت به همگان از طریق سبک خاص پوشش خود مدام در نوسان هستند. جستجو برای خرید کفش‌های پاشنه بلند در سه ماهه ابتدایی سال 2021 در مقایسه با مدت مشابه سال 2020 میلادی، 177 درصد افزایش یافته است.

در نهایت این کیف زنانه دستی «raffia» پرادا بود که در فهرست پر طرفدار ترین محصولات در میان زنان قرار گرفت. اینفلوئنسر‌ها در رسانه‌های اجتماعی مدل‌های مختلفی از این کیف زنانه را در صفحات خود منتشر کرده و بعضی از آن‌ها برخی تزئینات خاص کریستالی را به آن افزوده و موجب بالا رفتن جذابیت آن شدند. در فرایند ساخت و تولید یک سری از این مدل ‌کیف‌های زنانه از نایلون و پارچه‌های حوله ای و کرک دار استفاده شده است.

در پایان خاطرنشان می‌کنیم که با کاهش محدودیت‌های ناشی از همه گیری کرونا در بسیاری از نقاط جهان، هفته‌های مد و مراسم حضوری اهداء جوایز در همه جای دنیا بار دیگر رونق پیدا کردند. در ادامه تقاضا برای خرید لباس رسمی و مجلسی نیز نسبت به خرید کفش های ورزشی و راحت مانند کتونی تنیس نایک افزایش یافت زیرا مردم تمایل بیشتری برای شرکت در اجتماعات و رویداد‌های اجتماعی از خود نشان داده و بیش از پیش در این نوع دورهمی‌ها حضور پیدا کردند.

منبع: www.independent.co.uk