کت‌وشلوار پیشنهادی رایگان برند اچ‌اند‌ام برای مصاحبه شغلی موفق

برند اچ‌اند‌ام
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند اچ‌اند‌ام H&M با هدف تقویت اعتمادبه‌نفس در مصاحبه‌های شغلی، کت‌وشلوار رایگان به مردان کرایه می‌دهد.

اجرای برنامه «One / Second / Suit» با همکاری استودیو خلاقیت «Uncommon» به شما این امکان را می‌دهد تا کت‌وشلوار مردانه اچ‌اند‌‌ام را رایگان به مدت ۲۴ ساعت اجاره کنید و پس از مصاحبه شغلی آن را پس دهید. این برنامه در حال حاضر در انگلستان و از سیزدهم ماه مه در ایالات متحده آمریکا اجرا می‌شود.

فیلمی در راستای تبلیغ این اقدام مبتکرانه برند اچ‌اند‌ام ، محصول استودیو خلاقیت Uncommon، نیز ساخته شده که مطلع آن این جمله است: «در کمتر از یک ثانیه اولین تأثیر را بر روی مخاطب می‌گذارید.» سپس مردی جوان را می‌بینیم که برای یک مصاحبه شغلی آماده می‌شود. در همین حال عباراتی انگیزشی از زبان یک مادر به گوش می‌رسد.

«مارک رومانک» وظیفه کارگردانی فیلم را برعهده دارد که بیشتر به‌خاطر موزیک ویدئو‌هایش برای هنرمندانی از جمله بیانسه نزد همگان شناخته شده است.

این خرده‌فروش در ادامه یک سری نکات مفید جهت افزایش اعتماد به نفس و کسب آمادگی برای شرکت در مصاحبه‌های شغلی را در وب‌سایت خود منتشر کرده است. در این مقاله آمده است: «کت‌وشلوار برند اچ‌اند‌ام صرفاً یک لباس ساده نیست بلکه سیگنالی است برای جهانیان و به شما یادآوری می‌کند که هر آن چه لازم است به دست آورده‌اید.»

منبع: www.campaignlive.co.uk