کدام برندها در اسکار 2014 جایزه گرفتند؟

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اسکار از آن دسته رخدادهایی است که برای همۀ مردم در سراسر دنیا جذابیت‌های خاص خودش را دارد و حواشی بسیاری را ایجاد می‌کند.
همین رخداد یکی از بهترین فرصت‌هاست تا برندها خودشان را بیشتر به مخاطبین نزدیک کنند.
امسال هم برندهای مختلفی هزینه‌های زیادی برای اسپانسرینگ در مراسم اسکار کردند. اما مطمئناً این که اسپانسرینگ چقدر بازخورد داشته و چقدر در میان مخاطبان تاثیرگذار بوده میزان موفقیت آن را نمایان می‌کند.
oscar-photo
بنا به گزارشی که تهیه شده است در دورۀ برگزاری مراسم اسکار، برندهایی که بیشترین بازخورد در فضای اینترنتی را داشتند عبارت هستند از:
سامسونگ، که در مجموع بهترین بازخوردها را در اسکار دریافت کرد.
سامسونگ در اسکار 2014 به معرفی اسمارت‌فون گلکسی اس 5 پرداخت و در هرجای سالن مراسم اسکار ردپایی از سامسونگ بود.
بیش از 40هزار موضوع مرتبط با سامسونگ در طول مراسم اسکار در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت. این برند چیزی در حدود 20میلیون دلار برای اسپانسرینگ اسکار خرج کرده بود.

مطالعه بیشتر: لوگوی مراسم اسکار تغییر کرد

پپسی مقام دوم را از آن خود کرد. پپسی قوی‌ترین برند در توئیتر بود، چرا که 1200 توئیت در دقیقه برای آگهی محصول (Mini Cans) جدیدش توئیت شد.
بعد از این دو برند محبوب، گوگل، نتفلیکس، مک دونالد و اُرو بیشترین بازخوردها را در زمان برگزاری مراسم اسکار 2014 در فضای اینترنتی داشتند.

oscar 2014
و البته از شگفتی‌های اسکار 2014 ، شکستن رکورد ری‌توئیت شدن بود که با یک عکس اتفاق افتاد، عکسی که بیش از 2.5 میلیون بار (تا کنون) ری‌توئیت شد.
oscarsselfie_2839758b
در نهایت باز هم این عکس به نفع برند سامسونگ تمام شد، چرا که با گوشی سامسونگ گلگسی نوت گرفته شد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  کمپین دستمال کاغذی کلینکس : توجه به دیگران