کرونا در ساحل بار دوستدار محیط زیست راه اندازی می‌کند

کرونا در ساحل بار دوستدار محیط زیست | اولین برند آبجو بدون ضایعات پلاستیک | آیمارکتور

کرونا در ساحل بار دوستدار محیط زیست راه اندازی می‌کند

یک بار ساحلی با آبجو کرونا

برند آبجو «کرونا» یک بار ساحلی پاپ آپ و دوستدار محیط زیست را راه اندازی کرده که در آن ذره ای فلز، پلاستیک و بتن یافت نمی‌شود.

این سازه بر اساس نتایج یک مطالعه بنا نهاده شده که نشان می‌دهد تابستان امسال علاقه و اشتیاق انگلیسی‌ها به برگزاری جشن و مراسم خارج از محیط منزل همزمان با افزایش نگرانی بابت تبعات منفی این تجمعات برای طبیعت، کاهش یافته است.

این بار 100% طبیعی بر مبنای تازه ترین کمپین تبلیغاتی آبجو «کرونا» ساخته شده و به همت آژانس تبلیغاتی Wieden & Kennedy پورتلند، در فرایند احداث آن فقط مواد و مصالح 100% طبیعی به کار رفته اند.

این بار توسط دو معمار سازگار با محیط زیست، به نام‌های «مولی ویندلز رایت» و «اینبیلد» در ساحل «پورتمینستر» و در منطقه «سنت آیوز»، واقع در شهر «کورنوال»، با استفاده از شن، خاک رس، چوب و بامبو ساخته شده است.

ساختار طبیعی با تاکید بر حفظ محیط زیست

فضای بار با استفاده از یک قاب توری پایدار بنا نهاده و با استفاده از میخ‌های چوبی طوری محکم شده است که هیچ اثر و ردپایی از خود بر روی طبیعت باقی نمی‌گذارد.

در پایان عمر بار، همه عناصر برداشته، به طبیعت بازگردانده، دوباره استفاده یا بازیافت می‌شوند.

حتی ظرف‌های محتوی ضد عفونی کننده‌های دست نیز ساختاری طبیعی داشته و مواد ضد عفونی کننده در پمپ‌هایی از جنس ماسه سنگ عرضه می‌شوند.

به عنوان یک بار کاملا کاربردی، امکان دسترسی به آبجو خنک و یک صندلی در ساحل نشسته با حفظ فاصله فیزیکی در این مکان وجود دارد.

به گفته جسیکا مک جورج، مدیر بازاریابی کرونا در اروپا، چنین مکان قدرتمندی هر یک از حس‌های آرامش، بودن در یک فضای باز و زیبایی را جداگانه به شما هدیه می‌دهد.

هدف از انجام این کار اثبات این موضوع است که چگونه می‌توان با دوستان خود خارج از محیط منزل ارتباط برقرار کرد.

این کار نه بر علیه آن‌ها بلکه به نفع آن‌هاست.

طبیعت منشاء هر چیزی است که به نحوی با کرونا ارتباط دارد بنابراین برند در صدد ایجاد تمهیداتی است که بدون بر جای گذاشتن هر گونه ردپایی، بتوان از این شرایط لذت برد.

علاوه بر کسب این تجربه، کرونا همچنین اعلام کرد که به اولین برند نوشیدنی جهانی تبدیل شده که حجم ضایعات پلاستیکی آن صفر است.

در ادامه این برند امکان کسب یک تجربه از نوع واقعیت افزوده به نام «واقعیت پلاستیک» را فراهم کرده که در آن ضایعات پلاستیکی مثل آب دریا در محیط فیزیکی زندگی کاربر پراکنده می‌شوند.

مصرف کنندگان می‌توانند شاهد ردپای پلاستیک در اطراف خود بوده و در قالب یک سری رهنمود‌های مختلف یاد بگیرند که چگونه به کاهش حجم ضایعات پلاستیکی کمک کنند.

تیزر تبلیغاتی آبجو کرونا: Corona Extra Flight Find Your Beach

 

منبع : www.campaignlive.co.uk