کسب درآمد در خانه با نصب بیلبورد تبلیغاتی

کسب درآمد در خانه با نصب بیلبورد تبلیغاتی اسپری خوشبو کننده Lynx | آیمارکتور

کسب درآمد در خانه و منزل ، بابت نصب بیلبورد تبلیغاتی در خانه از شرکت پول بگیرید

یک شرکت تولید کننده اسپری‌های خوشبو کننده بدن به نام «Lynx» اخیرا اعلام کرده که به مردم پول می‌دهد تا از خانه‌های خود به عنوان فضای تبلیغاتی استفاده کنند. ایده مطرح شده توسط آژانس تبلیغاتی «Lola MullenLowe» انگلستان شامل افرادی می‌شود که با بالشت‌ها، پرده‌های دوش حمام و البته پوستر‌های منقش به لوگو و نام برند در پس زمینه، عکس‌های سلفی از خود گرفته و آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک می‌گذارند. بسته به تعداد افرادی که آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنند، به ارسال کننده هر پست مقداری پول نقد تعلق خواهد گرفت.

اما صبر کنید! این اولین بار نیست که ایده «راه اندازی یک رسانه جدید در خانه‌های مردم» در بازار تبلیغات مطرح می‌گردد. در فوریه سال جاری میلادی، شرکت بیمه «Hedvig» سوئد اعلام کرد که مدیران و کارمندان شرکت بیلبورد‌های تبلیغاتی کوچکی را در خانه‌های دانشجویی قرار می‌دهند. بیلبورد به تبلیغ بیمه مسکن می‌پرداخت و ایده از این قرار بود که بتوان آن‌ها را در صفحات اینستاگرام افراد دید.

بیشتر بخوانید : بیلبورد تبلیغاتی حمله آدم فضایی ها به شهر

کسب درآمد در خانه ، پشت درهای بسته

به گفته «سوفیا گوستافسون»، مدیر هنری شرکت بیمه «Hedvig»، ما در دورانی زندگی می‌کنیم که ساعات روز عمدتا پشت در‌های بسته سپری می‌شود. در عین حال، حضور در جلسات نیز شکلی آنلاین به خود گرفته است. کمپین فوق برای نسلی راه اندازی شده که دیدگاه باز تری نسبت به تبلیغات در مقایسه با نسل‌های قدیمی تر دارند. امیدواریم که این قبیل تبلیغات در نرم افزار زوم و اپلیکیشن تماس ویدئویی «FaceTime» نیز مورد توجه قرار گیرند.

مطالعه بیشتر: نکات مهم در طراحی بیلبورد

به این ترتیب، با ورود بیلبورد‌های تبلیغاتی به خانه‌های مردم در دنیای امروز، یک کانال رسانه ای جدید ایجاد شده که البته برای مدتی طولانی دوام نخواهد آورد. چه کسی در این دنیای رسانه ای جدید شجاعانه به طرح همکاری با اسپری خوشبو کننده بدن Lynx و بیمه مسکن Hedvig می‌پیوندد؟ به نظر شما برند یا محصول بعدی چه خواهد بود؟

منبع : www.adland.tv