خریداران واقعی، قهرمان کسب و کار های کوچک

کسب و کار های کوچک

ضرب‌المثل «همه قهرمان‌ها شنل نمی‌پوشند» شاید قدیمی شده اما به نظر می‌رسد که این یک دیدگاه اساسی در مسیر راه‌اندازی یک کمپین جدید هوشمندانه در فضای باز، در حمایت از کسب و کار های کوچک و سینماها توسط آژانس فرانسوی خلاقیت «Hungry and Foolish» به سفارش بانک «BNP Paribas» باشد.

این آژانس تبلیغاتی در شهر‌های پاریس، لبون، کن، استراسبورگ و دیجون کاری کرد تا پوستر‌های جدید جای بیلبورد‌های سینما‌های به تعطیلی کشانده شده را بگیرند. در پوستر‌های جدید تصاویر خریداران معمولی به ستاره‌های سینما تبدیل شدند.

مطالعه بیشتر: 9 اشتباه کسب و کارها در شبکه های اجتماعی

از 12 آوریل تا 4 ماه مه، به نشانه مقاومت کسب و کار های کوچک در برابر همه‌گیری کرونا، کمپین فوق تصاویری از 42 نفر از آن‌ها را نمایش می‌دهد.

هدف از راه‌اندازی این کمپین تبلیغاتی، حمایت از سینما‌هاست که به دلیل قرنطینه و محدودیت‌های به وجود آمده در پی آن، چند ماهی است که تعطیل شده‌اند. در حاشیه آن از کسب و کار های کوچک نیز حمایت می‌شود که از اقدامات محدود کننده برای مقابله با ویروس تأثیر گرفته‌اند.

برای این که ظاهر کار تا حد ممکن معتبر و موثق به نظر برسد، طراح پوستر فیلم «Rysk» و عکاس معروف جشنواره کن، مارسل هارتمن، در این پروژه با مجریان کمپین همکاری کرد.

مطالعه بیشتر: تبلیغات بانک آلمانی برای خدمات به بیزینس ها

هدف از انجام این کار، تشویق صاحبان کسب‌وکار و سینما‌های یک محله است تا به یکدیگر کمک کنند.

منبع: www.adweek.com