دومین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با موضوع تبلیغات در دوران رکود

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

هم‌نشینی کلوب مارکتینگ به همت رسانه‌های آیمارکتور، ایران ادز و رادیو با هدف فراهم آوردن فضایی قابل اعتماد برای ملاقات فعالان صنعت تبلیغات، مارکتینگ و برندینگ و نتورکینگ مابین شرکت های تبلیغاتی و آژانس های بازاریابی در کنار صاحبان کالا و خدمات و مدیران برندها و همچنین فریلنسرها، اولین بار با شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از طریق پلتفرم پیش‌بینی بازی‌های فوتبال در وب‌سایت www.cloob.marketing شکل گرفت.

برای تهیه بلیط و حضور در دومین رویداد کلوب مارکتینگ اینجا کلیک کنید.

کلوب مارکتینگ با هدف ایجاد بستری غیرانتفاعی در راستای هم‌اندیشی، تعامل و تسهیم منافع مشترک مابین اعضا شکل گرفته است. اعضا جدا از هویت حقوقی در دنیای کسب و کار، با شخصیت حقیقی خود در دو فضای مجازی و هم‌نشینی‌های دوره‌ای، در ارتباط خواهند بود.
دومین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با پیش‌بینی حضور صد نفر از فعالان حوزه‌ی تبلیغات و برندینگ هجدهم مهرماه در خانه‌ کارمان برگزار خواهد شد.

موضوع این هم‌نشینی چگونگی تبلیغات در دوران رکود است، چیزی که در بازار فعلی صنعت تبلیغات و بازاریابی به عنوان یکی از اصلی‌ترین چالش‌های رو در روی صاحبان کالا و خدمات است.

علاوه بر فراهم آمدن فضایی برای نتورکینگ بین فعالان حوزه‌های مختلف، دو پرزنت دیگر نیز با موضوعات مرتبط با تبلیغات و همچنین نگاه به بازار ایران از لحاظ اقتصادی برای دوستداران این موقوله ها ارائه خواهد شد.

دومین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با موضوع تبلیغات در دوران رکود از ساعت 18 الی 21 روز 18 مهر 1397 در خانه کارمان برگزار خواهد شد و شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان و استودیوی خلاق مودندو به عنوان اسپانسر اصلی این رویداد حمایت مالی آن را بر عهده گرفته‌اند.
مجموعه اخبار رسمی در نقش حامی رسانه‌ای در کنار تیم اجرایی کلوب مارکتینگ قرار گرفته‌ و به بازنشر اخبار این رویداد خواهد پرداخت.

در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ چه گذشت؟

در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ به دو بهانه روز خبرنگار و مراسم اهدای جوایز برندگان پیش‌بینی باز‌های جام جهانی، با حضور مدیران یا اعضای شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان ، آژانس بومرنگ ، شرکت بادکوبه ، شرکت کروشه ، آژانس خلاقیت بلندگو ، آژانس مارکتینگ مگنولیا ، آژانس سیته ، استودیو خلاق پلاس ، شرکت سیمرغ ، مجموعه اخبار رسمی و … برگزار شد.

همچنین مدیران و کارشناسان بازاریابی برندها و شرکت‌هایی همچون برند پاناسونیک ، رنو پارس ، حلوا شکری عقاب ، چای احمد ، اسکیپروم ، ایرانسل ، چای احمد ، مستر بلیط … و جمعی از خبرنگاران حوزه تبلیغات، فریلنسرهای فعال در حوزه‌های مختلف و مدرسان بازاریابی در آن حضور داشتند.

جهت کسب اطلاعلات بیشتر به وب سایت کلوب مارکتینگ و برای تهیه بلیط به سایت ایوند مراجعه کنید.
(برای رفاه حال دوست داران، بهای بلیط با توجه به اسپانسرینگ شرکت تبلیغاتی لاوان و مجموعه مودندو از مبلغ اولیه 120 هزار تومان به 60 هزار تومان کاهش یافت)

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0