کمپین اجتماعی و تبلیغاتی easy jet

کمپین اجتماعی و تبلیغاتی Easy Jet
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با کمپین اجتماعی و تبلیغاتی easy jet، بدون نگرانی و ترس از کرونا به‌راحتی سفر کنید!

خطوط هوایی «easyJet» در قالب اولین کمپین اجتماعی و تبلیغاتی Easy Jet خود موسوم به «Holidoorways»، به ارائه پنج فیلتر واقعیت افزوده مختلف می‌پردازد که هدف از انجام آن دیدن جاهایی ایده آل و دور از دسترس مثل سواحل زیبا و کانال‌های آبی دل انگیز ونیز است.

این کمپین اجتماعی و تبلیغاتی به مدت دو هفته در سرتاسر انگلیس و هشت بازار مهم اروپایی از قبیل فرانسه، آلمان و ایتالیا ادامه خواهد یافت.

با چشم انداز سواحل شنی و آب‌های شفاف و آرامش بخشی که به شدت دلمان برایشان تنگ شده، فیلتر‌های واقعیت افزوده (AR) راهی نوآورانه برای بازدید از اماکن توریستی زیبا و جذاب از داخل خانه را به مخاطبان پیشنهاد می‌دهند.

از ساحل خیره کننده «Santorini» (در یونان) گرفته تا ماسه‌های طلایی  Algarve (در پرتغال)، این فیلتر‌ها مردم را از راه دور به بازدید از اماکن جذاب توریستی می‌برند.

تجربه پورتال «Holidoorways AR» مشوقی برای تعامل خودجوش، چه در فضای باز، فروشگاه یا رستوران مورد علاقه شما به شمار می‌رود.

ویدیو های کمپین اجتماعی و تبلیغاتی Easy Jet

به دنبال کمپین اجتماعی و تبلیغاتی «سه دقیقه فرار» این خطوط هواپیمایی، قهرمانان و ستاره‌های Holodoorways با استفاده از بستر اینستاگرام و به کمک فیلتر‌های واقعیت افزوده از خانه خود به دنیای دیگری سفر می‌کنند یا به عبارتی از آن می‌گریزند.

در قلب این کمپین تبلیغاتی، easyJet بر آن بود تا از طریق پلتفرم‌های اجتماعی خود فرصت لذت بردن از یک نگاه اجمالی انداختن به این مکان‌های شگفت‌انگیز در سرتاسر اروپا را از طریق فناوری واقعیت افزوده فراهم کند.

Lucy Outram، مدیر برند و بازاریابی مرکزی در easyJet، گفت: ما از راه اندازی فیلتر‌های جدید واقعیت افزوده Holidoorways خود بسیاری خوشحال و هیجان‌زده‌ایم.

ما می‌دانیم که مشتریانمان می‌خواهند در اسرع وقت به اماکن توریستی بیشتری سفر کنند؛ بنابراین برخی جذابیت‌های توریستی به خانه‌های مردم آورده شدند تا کمی از حجم دلتنگی‌هایشان کاسته شود یا برای سفر‌های آتی برنامه‌ریزی کنند.

این تجربه فوق‌العاده عالی و جذاب برخی مناظر و صدا‌های جدید و جذاب را برای ما شبیه‌سازی می‌کند. کمپین «Holidoorways» در صفحه اینستاگرام easyJet راه‌اندازی شده است.

 

منبع: www.ibbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0